Ню Уейв 2 ООД /img/frontend/nomap.png"

Ню Уейв 2 ООД

Здравейте,имам предложение от фирма Ню Уейф Рикрутман ,като офиса им е в Пловдив,работата е в цех в Северна Ирланидия за почистване на миди и скариди.Искат 1200лв.за билет,тъй като се прекачвало,защото няма директен полет до там
Въпроса ми е дали тази фирма реално осигурява работа и дали се заплаща това което казват.

Ще цитирам факти, такива, каквито ги видях и чух със сибствените си сетива. Вие сами преценете дали да се доверите на фирмата. Преди няколко месеца ( в края на 2014-та) имах оферта за работа във Великобритания, в птицеферма. В офиса на фирмата в Пловдив ми поискаха около 1000 лева за билет. Казах им, че това са адски много пари и че мога да намеря веднага в интернет билет за 70-80 паунда. В очите на служителката заявих, че някой явно печели доста от билети. Тя мълчеше...Питах не може ли да си осигуря билета сам - не можело, казаха...
Преди дни - края на февруари пак ми се обадиха от въпросната фирма с оферта за бране на ягоди в Португалия. Питах ги за самолета за пътуване - увериха ме, че сам си го осигурявам! 4-5 дни по-късно се обадих нарочно по телефона, за да питам има ли някакви такси и т.н., при което господинът, който така и не се представи ми каза, че трябва да нося 600лв за билет.................Повече нищо не попитах!

фирмата е кенеф не се эанимаваити ще ви иэлъжат мошеннищи

ФИРМАТА НЕСТАВА ЗА НИЩО! ЕДНИ ДОЛНИ МОЖЕННИЦИ СА-НЕ СЕ ЗАЛЪГВАЙТЕ ЧЕ ИМАТ ЛЕЦЕНЗ-ЛЪЖАТ ВЪВ ВСЯКО НЕЩО КОЕТО ВИ КАЖАТ.ИЗОБЩО ФИРА НЮ УЕЙВ(NEW WAVE) Рикрутмънт са моженници.
НЕДЕЙТЕ ДА ИМАТЕ НИЩО ОБЩО С ФИРМАТА !!!!!

ТАЗИ ФИРМА Е МЕНТЕ ПОВЯРВАЙТЕ ТОВА Е САМАТА ИСТЕНА НЕИМ ДАВАЙТЕ ПАРИ ЗА БИЛЕТ  ПО ДОБРЕ САМИ СИГО КУПЕТЕ ТЕ ЩЕВИ ИЗЛЪЖАТ КАЗВАМ ВИГО ОТ ОПИТ

Нека говорят... Фактите:
За 1 и половина календарна година за общо 4-те длъжности за всяка от 3-те се изредиха по 3-ма служители (може и повече да са били, но няма как да включа подробно бързо прелитащите). Някои от тези служители си тръгват угнетени до 2-3-ти месец, а останалите биват освобождавани между 3-6-ти месец, за да не стават договорите им постоянни, а служителите невъзможни за изгонване във всеки един момент. Онемях, когато един от поредните се ориентира в ситуацията в рамките на 2-3 дни и загърби кариерата в тази агенция! Поклон! В случай, че не са подготвили заместник за този, който следва да бъде освободен, на настоящия се предлага нов 3-месечен изпитателен срок започващ от края на изминалия 6-месечен изпитателен срок. Последното е проверено с опитни корпоративни юристи, които твърдят, че е противозаконно и наказуемо.
Липса на приемственост. Опитът се трупа отново и отново от нула и си отива с поредния специалист.
Непълни осигуровки.
За останалото - ако си цените здравето (във всеки негов аспект), запазете си силите за място, където ще ви оценят по достойнство.

Да бъдеш или да не бъдеш?
Бъди готов за предизвикателства, които ще изпитат психиката, интелекта, знанията и възможностите. Ще оцелееш за шест месеца. След това ще бъдеш заменен.
Все пак ти пожелавам успех ако вземеш решение да се пробваш.

Фирмата е производител на безработни. Много неприятно отношение към персонала...напрежение и страх за работното място. Иначе офис на хубаво място. Колегите са много "ок", но всеки се спаружва и променя от страх да не го разкарат, което е неизбежно и се случва дни преди да минеш 6 месечния пробен период. Ако си търсите нещо временно и ви е нужен опит за малко време /всеки заема една позиция, но работи няколко/... това е мястото.