Партнар Травел /img/frontend/nomap.png"

Партнар Травел

2 точки от 1 мнение

Шефът е арогантен глупак, който кара новите служители да бършат прах, да режат локум и тн, гаври се с всички. Всяка седмица прави среща на екипа за брейнсторминг на който крещи без причина. На новия служител овърта като не иска да му плаща, щото едва ли не бил нов и неговата фирма била нали разбираш като школа и от къде на къде ще ти се плаща заплата....който иска да ходи, нека отиде само за да трупне малко опит, освен ако не цени психиката си повече, щото шефът е садист. Сложил е незаконно камери(казвам незаконно защото няма писмено съгласие на служителите) следи всяко действие, забранява им да обядват заедно, дори да си говорят, има глоби за разговори по тел, използване на скайп, фейс, нет не по работа. Сутрин се подписваш кога идваш, за 5 мин закъснение те прави на луд, но това не му пречи да те кара да остава по 1 ч. след работа. Изобщо може да ти скъса нервите и то за без пари. Търсете нещо по-добро! Още на интервюто се забелязва, че всичките му служители са млади, а после се разбира, че това е щото няма кой да го изтърпи, освен един по-млад човек, притиснат до стената или без ясен ориентир за достойно отношение на отсрещната стран, човек свикнал да живее без права.