Бутик Травел /img/frontend/nomap.png"

Бутик Травел

Напълно споделям мнението на Полина. Всичко казано от нея е абсолютно вярно. Работих там доста време и само аз си знам както това се отрази на нервите и психиката ми. Работното време е от 9,00 до 19,00ч имаш право на обедна почивка, но ако я ползваш все едно си извършил престъпление /почти никой не я ползваше или много рядко/. Имаш право да пушиш във времето от 13,00 до 14,00ч после който ял ял, който пил пил. А че може да имаш нужда да излезеш за 5 мин. навън за глътка въздух или просто да ти починат очите - не, това не се отчита. Ако случайно решиш да си тръгнеш навреме, тоест в 19,00ч също все едно си извършил престъпление. Счита се, че нехаеш за работата си и вместо да останеш поне още 1 час в офиса ти си тръгваш точно в 19,00ч. Работи се и в събота. В стаите имаше камери и микрофони към тях за да може комплексирания Маджаров да наблюдава и слуша какво правим. Отношението е като към роби, които освен да работят нищо друго не трябва да правят и за нищо друго не трябва да мислят и говорят! Бутик Травел е, тоест беше един концлагер! Това е моето мнение! Не на последно място - неизплатените заплати.

Хора, тези които са се опарили от Бутик Травел по един или друг начин - ВНИМЯВАЙТЕ, ВЕЧЕ СА СЕ ПРЕИМЕНУВАЛИ НА "Б ТУР"

Недейте хора!!Бях примамен точно от такава обява и това беше грешката.Работих там 3 месеца като за този перидо ми платиха 250 лева.След като шефа ме освободи от работа/защтото нямало работа сега/ми обеща че в рамките на 7 дни ще ми изплати заплатата,която чакам вече 5 месеца.След като се обадих да попитам какво става,даже не благоволи да си вдигне телефона,а само ми написа СМС да ми каже ,че отлага плащтането с още 7 дни.Така и нямам пари от там досега.Пълен фалш и измама.

Пуснали са нова обява, за която подадох документи за кандидатстване. Условията, описани там бяха много примамливи. И не изискваха минимум 3 години стаж в туристическа фирма и IATA сертификат (които аз нямам), като задължително условие. Твърде хубаво, за да е истина, явно... Дори да ме потърсят за интервю, няма да отида. Щом няколко човека се оплакват от едно исъщо нещо, явно има проблем...

Днес бях поканена на интервю, но след като видях вашите мнения едва ли ще отида!

Няколко пъти вече мои коментари и на други колеги бяха изтрити, ще помоля администраторите да уважават правото на лично мнение.
За фирмата- не плащат на време, ако въобще имат намерения да плащат. Лъжи и лъжи- кога ще си получим парите, вече ги чакаме от 8 месеца. Шефовете никога не са доволни, все нещо не си направил или не си се постарал достатъчно. Изискванията към офис служителите са смешни- да правят резервации и ако може в 6 сутринта да раздават брушури, което естествено не се заплаща допълнително. Неуважение към труда на хората.

Фирма, кояно не плаща навреме  заплати на служителите си(може и да не я плати изобщо!). Голяма част от служителите имат да взимат пари, но вечно се отлага плащането и се намират оправдания за да не им се платят заплатите!