Щампи ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен, Квартал ДРУЖБА, бл. 36, вх. В, ет. 3, ап. 5&markers=Сливен, Квартал ДРУЖБА, бл. 36, вх. В, ет. 3, ап. 5

Щампи ЕООД

3 точки от 1 мнение

Нищо неподозиращият кандидат "избран" да работи във фирмата напуска своята работа и започва новата с ентусиазъм и надежди. Няколко дни обаче са достатъчни, за да осъзнае грешката си, която му носи следните резултати

Работа без трудов договор за неопределено време. Обикновено около три - четири месеца, ако изобщо изкараш толкова.
Пълен дисонанс между това, за което са те наели и това, което правиш на работното си място, ако изобщо имаш такова.
Некоректни трудови отношения и условия - работа в събота, работа на всички официални празнични дни, без това да се заплаща допълнително, работа без обедна почивка.