алиана /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 4 мнения

Работа има - 5
Заплати слабо - 2 (на числото +-1 ден)
Комуникация (началник-служител)- -5
Общ работник - 70% от служителите
Колектив - и сам война е войн
Привилегии - ако ви дадат фирмен елек или екип или яке - нищо, че няма лого на фирмата. При напускане си ги плащате с последната заплата.
Ако си мъж.. разтоварване на контейнери, чат пат вата товариш, ватата не е тежка, но си имаш доста друга работа в склада, че да те викат И там.
Като цяло помислете преди да започнете.

Ако уважавате себе си,не започвайте работа в тази фирма.

Изискванията във фирмата са много,а насреща никакво уважение,отношение и разбиране! Отпуските се работят и съответно не ти се заплащат както трябва, и се брои и събота! Не ти се полагат 20,а 14 дена!Глоби за всяко нещо.Всеки ден-нови изисквания,противоречащи на първоначалните! Шефовете само знаят да зяпат камерите и да си намират причини за забележки за най-дребните неща! Не може да се сяда 10 часа! Датата на заплащане впоследствие беше променена и сме стояли без заплата цял месец,като всеки месец се измества с по 5 дена,а оправданието им беше,че било изискване на банката!Масово хората,които работят за тях се сменят с лека ръка или напускат заради отвратителното отношение и подигравка откъм управата!

Постъпих на работа в фирма Алиана ООД- магазин за луксозно българско бельо във град Варна...Откриха нов магазин в един от моловете-при което постъпихме 3 момичета на работа там.Смените бяха 2/1-нямаш никакъв достъп с хората които работиш освен по телефон или скайп.Шефовете са от Хасково и минават няколко пъти - да се запознаем,после на проверка...отношението им е отвратително...хващат се за най-малкото..не се интересува от състоянието на персонала си.Заплащането беше добро.Сложиха камера с микрофон..което беше върха!И ето какво ми се случи..почивах 2 дни поради лични причини...на 3-я ден съм от 13ч. на работа при което виждам че шефовете са там..взеха да се карат било мръсно в магазина.не сме били чистили..как можело те били водеща "българска"марка на спалното бельо...след 2 седмици ни се съобщава че ще правим ревизия и да сме всички на работа..и управителката съобщи на мен и колежката ми която бяхме в онзи ден на работа,че работодателите прекратяват договорите си с нас-поради непочистен магазин! И така от днес за утре небяхме на работа!