Делта Стар АД /img/frontend/nomap.png"

Делта Стар АД

Работих преди години в тази фирма. Заплатата ме устройваше. Направи ми впечатление отношението към персонала. Имаха ясни и точни изсквания за неговата квалификация и система за оценка. Бяха безкомпромисни за тези които не могат да се правят с изискванията. Това откоровенно ми тежеше. Постепенно осъзнах че към периода в който работих във фирмата, в нея имаше хора със стаж над 18год. Учуди ме и това че приемаха на работа хора на които им остават няколко години до пенсия.Нещо което е нетипично за България. Това ме накара да се замисля как се справят хората рабоотещи във фирмата с поставените изискванията, и разбрах че не е толкова трудно. След време реших да търся възможност за работа в чужбина и това което ме впечатли е ръководителите ми съдействаха. Единият от тях направи тогава ясен и точен коментар.: Трудно ни е когато напускат хора от фирмата но ние не задържаме и не можем да задържим никого. Всеки трябва да си намери своя път в живота.
Учудвам се от коментара който виждам за тази фирма.Пет години след като не съм техен служител поддържаме отлични контакти и донякъде си партнираме. Едва сега когато вече работя в чужбина осъзнах каква адекватна система за оценка на персонала е въведена в това дружество и че изискванията за изпитите към персонала са просто елементарни. Доколкото знам в момента няма хора които не могат да се справята с тези изисквания.
Препоръката ми е свържете с тази фирма ако имате проблеми. Ако има начин ще ви помогнат

Не почвайте работа там. Ще ви излъжат с приветливо, клонящо към подмазване отношение. Ще ви кажат, че ще започнете на малко пари, но може да стигнете много голяма сума, ако преминавате през техните квалификационни изпити. Дори и да успеете да вземете изпитите, които те ще се постараят да не преминете, заплатат пак е ниска. Независимо каква квалификационна група сте ще работите общ физически хамалски труд. Ще работите допълнително часове без някой да ви пита. Ще работите в събота без никой да ви пита. Не почвайте работа там!