Л Софт - Недялка Лазарова ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Враца, Квартал МЛАДОСТ, бл. 4, вх. Б, ап. 43&markers=Враца, Квартал МЛАДОСТ, бл. 4, вх. Б, ап. 43

Л Софт - Недялка Лазарова ЕТ

Коректни, много добро заплащане. Отношението към служителите е много добро. Има и условия за самоусъвършенстване.

Много добри условия за работа. Колектива е приятелски настроен и е много приятно да се работи с тях. Заплащането също е много добро.

Никога не се захващайте с тази фирма! Мизерно заплащане (ако има начин и мине - дори няма да ви платят), няма договори, никакво уважение към хората, ако можеш, трябва да работиш денонощно. Фирмата се управлява от хора, които абсолютно нищо не разбират и нямат елементарно отношение към служителите си, но на обещания и думи са много силни в началото!Не се лъжете да ходите там, но ако все пак решите да поработите за слава и да си разклатите нервите- успех.
Аз лично съм отвратена!!