БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Изумявам се от липсата на професионализъм от страна на рекруитмънта в Софийския офис. Нахални, досадни и с липса на уважение. Били мълък, но сплотен екип и неможело да им се разваля рахатлъка. Това да не е детската градина та да се държим за ръчички. Всеки си въши работата, за която му се плаща. Затова сме на това дередже - чичинка до чичинка със самочувствие. Излиза, че хората с право имат негативно отношение към тази фирмичка.

Така, да направя малко бърз разбор на положителните писанията по-долу. Че плюсовете са нащракани от верните мишоци на Трифон Костов е ясно, но едва ли някой който е работил или има информация от вътре вярва на плюсчетата под положителните коментари. По въпроса колко работят ейчарките, аз лично ги съжалявам наистина работят усърдно и полагат неистови усилия да излъскат имиджа на фирмата, но тъйкато добре знаят че на практика няма какво толкова да обещаят на кандидатите за работа като добро заплащане например, те просто пускат ,,евтини близалки на децата" тип видите ли ма ния правим фирмени партита, даваме ваучери и дрън дрън. Скъпи хитряги тези ,,привилегии" ги прави всяка фирма с повече от 50 човека персонал. Истината е че всеки е дошъл да работи за пари, в крайна сметка никой не работи в собствената си фирма, макарче всеки шеф се опитва да те ожени/омъжи за работата ти, така че като не давате адекватни заплати а само експлоатирате работниците - е няма кой да ви се върже на братвежите.
Поздарви на Трифон и компания / до колкото разбрах тя е понамаляла в последно време/ цъкайте смело плюсчетата.

Искам да отговоря на зачестилите негативни коментари за БТЛ. Аз съм дългогодишен служител на фирмата. Не е вярно, че HR-рите не си вършат работата. Момичетата не спират да препускат, да набират кадри и да организират всякакви мероприятия за екипа. През изминалите няколко месеца виждам десетки непознати лица във фирмата. Причината не е текучество или чистка, а неспирното разрастване на БТЛ. Поръчките валят, задействат се нови проекти, разшириха се офисите, производството и помещенията, в които оперира БТЛ. Радвам се, че шефът ми е усмихнат и винаги мога да споделя мнението си. Не печеля хиляди левове, но съм заобиколен от приятни хора, добри приятели и екип, с които работата ми е удоволствие. Партитата и тиймбилдингите не са много, но всеки един ги чака с нетърпение, тъй като емоциите са незабравими. Имаме подобни на офис условия, топло, светло и подредено е. Имаме кухни, фитнес, получаваме ваучери, премии, почивки и подаръци. Хората, които нямат поглед над процесите могат да злословят, но тези, които са част от екипа на БТЛ могат да затвърдят точно обратното.

Ясно е, че обявите за работа си ги пишат ей така HR-ите, отбиват номера.Постоянно се въртят едни и същи. На мен такива фирми ми правят много лошо впечатление. Може да има голямо текучество или да не са добри условията. Заплащането доколкото разбрах, не е кой знае какво. Залъгват персонала си с тиймбилдинги.

В БТЛ май е дошло времето до освежат хор бодра смяна, тоест провели са чистка и сега е време за нови жертви. И като гледам резултата от писанията по-долу май не е е закъснял т.е. шири се недоволство от страна на хората кандидатствали в ,,супер бързо развиващатасе" чешка фирмичка. Радвам се че се оттървах на време. на всички които все пак желаят да опитат предизвикателството пожелавам успех. Дерзайте бъдещи будали, дерзайте и се наслаждавайте на фирмените партита те са цели 3 може да вземете близък или познат тоест и той да яде за безпари. Това е пилотния лаф на hr-ката, а щях да забравя и купоните за 60 кинта и те не се за подценяване.

А СЕГА СЕРИОЗНО НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО В ТАЗИ ФИРМА.
ПОЗДРАВИ НА ТРИФОН И КОМПАНИЯ КАКТО И НА ВЕРНИТЕ МУ МИШКИ КОИТО ПИШАТ ЛИ ПИШАТ ПОЗИТИВНИ КОМЕНТАРИ ЗА ФИРМАТА.

Самият факт, че напоследък се пише доста в този сайт означава само едно. А именно - добрите коментари са от настоящи служители, на които им се плаща за да напишат нещо хубаво, че иначе как ще се излъжат хората да започнат работа. А тези с негативните коментари са разбрали колко струва фирмата. Сами преценете дали си заслужава. Това с постоянно развиващата се фирма не е истина предвид заплатите от по 700 лв.

po-dobre ne se zahvashtaite s tazi firma

Аз съжалявам, че си изгубих времето да ходя на интервю в тази фирма. Днес виждам, че обявата, за която кандидатствах, отново е пусната-вече за 3 път я виждам в рамките на 2 месеца непрекъснато, което ме навежда на мисълта, че или не си търсят човек, а просто ейч арките отчитат дейност, или има голямо текучество, или в цял Пловдив не се намери "перфектният" кандидат, няма да споменавам позицията. Това говори за несериозно отношение от тяхна страна. Аз лично ще съветвам познати да не се занимават с тази фирма. На интервюто ми направи впечатление, че не ми се казваше заплата, а само мен ме питаха какво очаквам, явно и заплащането не е както трябва, както и тук пишете. Явно не си струва. Опитват се да привлекат млади можещи, мотивирани хора със смешни обещания като фирмени партита, ваучери и подобни.
НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО, НЕ СИ СТРУВА, АЗ СЪМ РАЗОЧАРОВАН!

В БТЛ се работи добре, има динамика и непрекъснато развитие. Промяната е често явление. Има нормални човешки взаимоотношения и приятелска атмосфера. Отношенията работодател служител са напълно коректни. Позитивните хора са навсякъде и са готови да помогнат. В административните отдели се работи в мултикултурна среда с което, човек трябва да се съобрази. Фирмата е в постоянен възход. Работната обстановка се подобрява периодично. Екипният дух се поощрява от ръководството и се организират различни фирмени събития. Фирмата е много подходяща за хора, които обичат имат възможност или нужда и да се посветят на работата си. Също така има и възможност за развитие, тъй като фирмата нараства и развива структурата си. Все пак, човек трябва да има търпение да се развие, докаже и да дочака моментът си.

Не се лъжете да започвате. Заплатите са ниски, а се изисква много. Обещават се неща, които не се случват. Всеки те дебне за да се оплаче на шефа от теб, все едно е в детската градина. Говори се зад гърба на хората. Не се обръща достатъчно внимание на новоназначения персонал, така че да се обучи. Тези от Чехия дърпат конците и после си измиват ръцете със служителите в България, което е крайно некоректно предвид грешките, които правят.