БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Нямам отношения с фирмата, но мой роднина има. Човекът по-долу, който говори за заплати от над 1000-2000лв. лъже, но не мисля и че е чак толкова зле фирмата за Пловдив. От каквото виждам отстрани поне работните места изглеждат сигурни тъй като има работа, и не се подиграват с отпуските на хората. Липсата на нощни смени също е нещо хубаво. Като цяло летвата в БГ е толкова ниско поради липсата на реално спазване на закони, че не му трябва много на някой да е над нея.
Преди може и по-зле да е било и в бъдеще не се знае какво ще е, но вярвам на тези, които коментират шуробаджанащината. За съжаление това е тумор в българския бизнес, който никога не е доброкачествен и е глобален за цялата държава.

Хаха Кара казаха ли ти го, смешници айде сега оная дето ти обдишва тръбата 24/7 да видим кво ша измисли да замаже положението.

Поздрави и на софийския кавал, всички го знаем кой е .

Анонимната служителка по-долу много се е изхвърлила в коментара си за заплатите в БТЛ.Аз имам над 6 години стаж във фирмата заплатата ми е около 900 лева , като не ми е актуализирана от 2 години.Познавам хора с 10 години стаж които взимат около 1000 лева.Така ,че моля не лъжете толкова нагло и долно по отношение на заплатите.Истината е че за работа в БТЛ пари не се дават.Дават се за подмазване и ако си приятел/роднина на мениджмънта може да взимаш хубави пари иначе ....Който смята с работа да си изкарва пари в БТЛ и заплатата да му расте на база работата , смятам че ще е доста разочарован.А и между другото това ,че ги назначават на 800 лв също е лъжа,ако искате да се убедите просто отидете на интервю.Хахаа то може и да не ви кажат каква заплата ще получавате ама...ще има партита хахахаха

Сега, че коментара по-долу е писан вероятно от тая дето лапа тръбата на Карата (както друг вече спомена по-рано в постовете) е ясно на всички.
Неистово се забавлявам на ПАТОСА с който пишете положителни мнения само дето не са много логични на фона на реалността. Ако 800лв. е началната заплата това са около 600 чисто, дюнерджия зима към 800 ама чисто без да е особено умен и квалифициран. Да ли има смисъл да разсъждавам върху заплащането, не мисля .... .
Чували ли сте лафа ,,никой не бега от хубавото" само дето много хора избягаха от Вас защо ли /ха ха може би Карата не ги е удостоил с честта да му лъскат тръбата и те не са виждали вече преспектива в това да стоят на работа /.

Във връзка с написаното по-долу цитирам ,,Веско Каравасилев е изключителен ръководител , и под неговото ръководство се набират все повече и повече нови работници"

Както коменитрам това доста ,,обосновано" твърдение просто не знам честно... . Ами то и на мен да ми заръчат да назнача 20 шарана и аз ще го направя, въпроса е какви хора вече са ви контингента работници,а имено новозавършили хлапаци, без опит сколнни да започнат на каквато и да е зплата само и само да не си стоя вкъщи, докато преди години имаше качествен материал от който Трифчо отбираше най-надъханите и зомбирани. И нали знаете дежурните обяви за работа в нета обикновено не говорят добре,за финансофото изражение на работата коята се предлага.
И не на последно място защо не кажете защо напуснаха дългогодишни работници / сигурно заради постоянно актуализиращите се заплати в посока на горе както твърдите/.
Тва пък за фирмените партита дето били напълно безплатни за всички - с това вече сте смешни. За прословутите фирмени партита май вече всички сме чували. Ми много ясно остава и да си платиш яденето, не стига че си им работил цяла година за без пари на чехите ми ся и кебапчетата да си платиш.

Искам да кажа , че написаните по-доло неща са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!Фирмата е страхотна , всичките са изключителни специалисти професионалисти!БТЛ е една от най-страхотните фирми в Пловдив , която се е доказала на международния пазар за медицинска апаратура , физиотерапия и естетична медицина! Продаваме продукцията си по цял свят и сме сред лидерете в тази област! Смешно е да се твърди че такава голяма и сериозна фирма като БТЛ има лошо отношение към служителите и работниците или дава малки заплати! ВСЕКИ новопостъпил служител започва с близо осемстотин 800! лв заплата , и след кратко обучение през първите месеци вече минава над хиляда 1000! лв! Всяка година заплатите се актуализират нагоре и всички дългогодишни работници заедно с бонусите и актуализацията за време достигат двехиляди 2000! лв! Има и тринадесета заплата , фирмени партита които са напълни безплатни за всички! Да , нормално е ръководният състав да взима малко повече но това е нормално! Веско Каравасилев е изключителен ръководител , и под неговото ръководство се набират все повече и повече нови работници и служители и фирмата се разширява непрекъснато , ето в момента сме взели цялата сграда на аптечно и още две допълнителни за да поемат новите хора! Да , има работа но и заплатите не са малки , а са над средните за региона!

Интересно ми е да попитам писалия по-долу, сега кой наема хората щом не е Трифчо, да не би Карата да се изявява сега кат баш шефче, също и кво стана с пича от теста Митко, заядливия шеф на опаковането или пък шефчето на пишман Технолозите Никито. Винаги съм се чудел колко ще изкарат там.

Като бивш дългогодишен служител ето моето мнение: Трифчо отдавна не е фактор порязаха го щото се самозабрави. Сега единствено си стои в кухнята и дебелее като прасе.
Фирмата е чешка, но производствената база е в Бълагрия, заради ниските заплати тук.
Фирмата беше добре преди години - заплатите бяха горе-долу добре колегите бяха обиграни. Но вече е мизерия започнаха да се назначават роднини и познати на ръководни места абсолютни некадърници но взимат големите пари. Естествено това трябва да се компенсира някакси,и заплатите на работниците не са мръднали и в момента са много зле много под средните за региона. Технолозите не си разбират от работата като ги питаш нещо следва "Ами чакай сега да звънна да питам..." кадърните работници се махат масово щото в една пицария плащат повече. ЦЕО-то Жоро абсолютно не се интересува какво става във фирмата а Веско Каравасилев дерибейства по абсолютно български начин за мениджър - с заплахи и унижение. HR-a e пълно със жени дето не знаят какво правят там освен да въртят свирки на останалите има една Геновева дето не спира да смуче тръбата на Карата. Някакви стари лелки на изживяване сглобяват апаратите които после гърмят в теста по няколко пъти.
В склада има един оцъклен октопод които си назначи жената при него там работят и събота макар че работят е прекалено щото и те не знаят какво правят там.
В експедицията са едни отнесетни типове на които не им пука какво правят някакви кашони идват при тях и после заминават някъде къде не се знае.
В опаковането са абсолютни изроди колкото пъти мина покрай там само викове и крясъци се чуват.
В теста е абсолютна анархия шефа им не знае какво прави но е приятел на Карата и няма начин.
Великите тимбилдинги са пародия - шефовете отиват на хубави места а останалите на мизерни хотелчета.
Имаше потенциал преди години фирмата но вече е опропастена по български - роднини се назначават които нищо не разбират шефовете се увеличават кадърните работници се махат и текучеството е голямо.
Има безплатно кафе и едно фирмено коледно парти и това е.

Чичо ти Трифон много е дигнал летвата бе цели 800-900лв по мое време ептен за жълти стотинки склоняваше новаците. Браво ша се усети, че няма улави да му бачкат за без пари, но явно ще му отнеме време.
Но най-много се радвам че хората вече са го разбра ли що за стока е, и не мусе хващат на въдицата.
Чичо Трифоне алоууууууу 2017г. сме знаеш ли тва къде е в реалността, не сме 1990 г. дет сменяше валяци на матрични принтери. В София средната заплата нали знаеш колко е, .... мда точно така, а ся се сети колко точно е и разстоянието между двата града, и пак си помисли да ли по-млади и кадърни не могат да си фанат квартира за 200лв. и да си бачкат за 1500-1800лв чисто, пък ти си прай фирмени партита колко си щеш.

Здравейте! Не препоръчвам на никой да си губи времето с тази фирма! Производството им е гаражно! Тоест всеки оператор сглобява изделията, като конструктор лего, което е абсолютно не професионално! На интервюто дори и да се представиш технически брилиантно ти поднасят тест на които трябва да отговриш за по 15 - 30 секунди на въпрос. Теста не е кои знае какво, но времето е твърде ограничено. Не може за 30 секунди от графика да намериш данни примерно за 10 държави. Заплащане под всякаква критика. Не може човек с 5 години стаж, да му предлагат 800-900лв. Трифон Костов му липсва креативност и краде процедури от други фирми!

Към питащият по-долу ... ами следва да те пуснат по пързалката, а после ... ти ще разказваш (ако те назначат де). Иначе каквото са споделили хората е вярно, естествено говоря за негативните мнения.