БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

За София някой може ли да каже нещо?
Оправиха ли си проблемите с мениджмънта или пак са изхвърлили хора и търсят нови лимони?

Не съм имала възможността да работя във фирмата, но мога с чиста съвест да кажа, че процесът по подбор на служители е повече от плачевен. Нито една уважаваща себе си фирма няма да наеме човек, който след 5-минутно задаване на незначителни и глупави въпроси по телефона ще каже: "Ако не ви се обадим до 2 седмици значи не сте избран/а, за да продължите по-нататък".
Когато човек отдели време, дори за телефонен разговор, когато е имал интерес към дадено работно място, е редно да получи поне обратна връзка. Да не говорим, че дори се налага практиката да се връща такава дори на тези, които не са селектирани и на първо интервю, а само са кандидатствали по обява. Това показва отношение. Всеки човек в даден момент е бил от обратната страна, търсил е работа. Чакал е отговор, било му е важно какъв ще е развоят на събитията. Не отнема толкова много време, а и е символ на човещина.
Научете се на уважение, за да ви уважават. След това заявено намерение по телефона, дори да ми се обадят, аз няма да приема работното място.
Фирмата изглежда надеждна, дейността й е интересна, но с подобно отношение от вашите служители към евентуални бъдещи такива...ще се подкопае имиджа й. Успех!

Не си губете времето. Разкарват те 2 пъти на интервю. Първо е CV-то, след това разговор със HR-ката. Ако те хареса как разговаряш по телефона ти казват че след 1 седмица ако не получиш обаждане не си одобрен иначе ти се обаждат вече за самото интервю. Там си говорите същите работи които и по телефона, като не ти казват за заплащане. Дават ти тест да решиш който не е труден но ти виси на главата и те гледа в ръцете. Много неприятно. Ако си решил теста и ако те е харесала визуално ти казва че до две седмици пак ще те викат на интервю, но този път със мениджъра. Пак същите неща те питат. Общо взето все едно че си там за заплата 2000лв :). А позицията е за склададжия докер. Питат те какви пари очакваш а не казват те какво смятат да заплащат. И в крайна сметка ако си интелигентен, послушен изглеждащ добре непретендиращ за развитие и пари те наемат. Залъгват те с някакви томболи месечни партита(аз съм отишъл не на парти или бинго). Но има вероятност ако не изглеждаш балък да не те наемат и да ти загубят не само времето но и кандидатурите ти на друго място. То беше 1 месец подбор на CV после едно обаждане последвано от още едно след седмица, още седмица до първото интервю и 2 седмици до последното. Загубиха ми 2 месеца тези идиоти. Иначе много лъскаво сайтче си имат, много перспективно. Нищо такова.

Като всяка друга фирма и тук управлението е навързно. Съученици от едно време управляват цялата фирма и си разпределят високи заплати, а на работниците дават смешни пари от порядъка на 600лв. На ръководни позиции се назначават отново техни хора, които да контролират. Шефа на фирмата - Жоро е народен човек, но подчинените му, които ръководят фирмата не се справят с организацията и цари пълен хаос. Работи се извънредно, защото не се наемат нови хора, тъй като не дават пари. По същата причина и много кадърни хора напуснаха.

Работя във фирмата от една година, но за съжаление досега никога не са ми обдухвали тръбата :(. Кажете какви са изискванията за стаж, позиция, заплата и къде мога да се възползвам от този вид фирмена социална придобивка?

Абе нещо за тръбите нема ли да кажете, защото обмислям да се пробвам да вида дали тръбата ще ми хлапче?

Ало, служителката с 2000 лева, ти може и да вземаш толкова, че и повече. Нали сестра ти (HR шефката) те спусна с парашута там за началник и още не можеш да се ориентираш къде точно си попаднала. Ха, ха, ти си, нали? Познах те :) Ще се научите но в движение и на гърба на другите.
Шуробаджанаштината е навсякъде и БТЛ не е изключение. Добре, че се махнах навреме от там.
За толкова години индексирането на заплатите е повече от символично но там правилото е да се държат малко ПОД средните за Пловдив, а не над както е опитала да поизлъже служителката. Иначе нито Гошо П., нито служителите са чували за 2000 лв. заплати извън менджмънта и т.н. тийм лидери. Да не говорим пък за 13-та заплата, тва е мираж някакъв, отново извън горепосочените.
Фирмата щеше да е добра, но ако не беше побългарена, може би нещата щяха да са ОК.
През цялото време само се иска и иска, все повече и повече.
Тва с разширявания и прочее, да, но кадърните или се намират нова и далеч по-платена работа скоро или ги махат, ако коментират нередностите, въобще - цирк. Между другото, протежето на карата намери ли си работници за без пари в производството? Май не е, като гледам обявите. И награди май раздавате вече, ако някой доведе балама да работи за слава.

Баламите са на изчезване вече.

Натискай ...

Положението е трагично. Шуробаджанащината е навсякъде. Семейства, роднини и т.н. са с привилегии. Мизерни отношения между служители. Постоянни лъжи от мениджмънта.
Гаражно производство, продават лади на цената на s класи.
Нищо чудно да гръмне балона след време.
Идеално за хора, който им се тъпче на едно място и не желаят да се развиват.

НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА.

Какъвто си неграмотен, и 400 лв са ти много.