Грийн Декор ООД /img/frontend/nomap.png"

Грийн Декор ООД

Изглежда някой се е заел с очернянето на фирмата ни в публичното пространство. Написаното, меко казано, е грозна клевета. Може би е крайно време подобни личности да понесат своята морална и наказателна отговорност. Всеки скрит под фалшиво име може да пише всякакви нелепи обвинения. Нека хората, които имат претенции, ги заявят честно и открито, а не подло замаскирани.

За нищо не става тази фирма , работиш като хамал за 20 лв и накрая те пита дали не са ти много , не се лъжете да се захващате с тая фирма по какъвто и да е повод.

Изненадани сме от това мнение. Такъв служител не съществува, нито е работил във фирмата. Мнението му е клевета, неподкрепена с никакви доказателства. Не мислите ли, че по начина, по който сте организирали информационното пространство, създавате възможност за краен субективизъм и злонамереност. Стотици хора с нечисти намерения могат да пишат както хвалебствия, така и укори и откровени лъжи. Обидите и уронването на доброто име на човек или юридическо лице все пак не е нито безобидно, нито безнаказано.

не ми даде парите и ми задържа документите повече от 2 месеца