Аптека К-Крес, Аптеки К-Крес /img/frontend/nomap.png"

Аптека К-Крес, Аптеки К-Крес

Експлоатация за какво ли не, една длъжност сте на трудова книжка друга на договор, ако е на кеф шефа може и да вземете пълна заплата. Все за нещо реже ако не му се изпълняват излишните задължения от основните ви такива. Отношения между колеги големи интриги, постоянно се говори зад гърба ви. За местоположение прави една до друга и после не можели да му се разработят, ми направи една в Трошево, Младост. Беше хубаво фирма за служители но преди време

Като цяло хубава фирма,в повечето аптеки е много натоварено столове няма .Работи се и по празници заплатата идва навреме ,осигуровките са ниски не са на пълната заплата има 16дни (защото се брои и събота) платена отпуска , която няма право да се взима по празници и в началото на месеца.
Всички са млади и надъхани собствениците са ОК има си таргети и цели ,които трябва да се спазват.Работи се много със Здравна Каса.Работи се на смени.

Най-добрите аптеки, в които съм работила. Всичко е на ниво - заплащане, условия на труд и отношение от собствениците. Мечтан работодател.

Здравейте, търся работа и следя редовно обявите. Забелязвам че постоянно върви обява:
"АПТЕКИ К-КРЕС търсят магистър-фармацевти, непенсионна възраст, най-добрите условия на труд и заплата"
поразпитах тук там и ми казаха, че в тази аптека текучеството на персонал е голямо, което не говори добре за работодателите.
Бихте ли споделили повече за условията на работа там?