Мултивак България продакшън /img/frontend/nomap.png"

Мултивак България продакшън

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Ето какво мога да кажа като бивш служител в електро-отдела - ELA.
Колектив- НУЛА !!! - пълно е с интриганти , двуличници, глашатайки и всякакви от тоз род. Има няколко служители , които си мислят че са супер специалисти, назовавайки елементите от електроапаратурата като "ТОРТА , МЛАДОСТ" и т.н., без да знаят или да са наясно какви са тия части и как всъщност работят или какво правят, да не говорим за някакви други знания от електриката. Същите тези специалистки обаче ( Виктория, Ивона, Галя...), за нищо на света няма да пропуснат да те оплюят, дали заслужено или не, подкрепяни и защитавани яростно от мениджърката на отдела- Милена, за която ще кажа след малко. Управителя, Александър, иначе готин човек, но незнайно защо държи изключително на Милена, която е главния виновник за разпада и състоянието на електро отдела. Аз като началник смяна, бях непрекъснато виновен за всичко в този отдел - за това за кабелите не са доставени на макари, въпреки че аз не съм ги поръчвал, за липсите в склада- въпреки че той не бе моя отговорност и всеки има достъп до него, за това че навън вали или не, за това че на някоя от горе споменатите или на Милена, им е дошъл или не месечния цикъл. Пълна пародия на мениджър - започваш да правиш нещо и след малко " ама защо правиш това?!! Започвай веднага друго", и после пак така. Никаква представа за управление. При напускането на един от новите служители, веднага се обади на една от нейните глашатайки- Галя, с думите "ОТИДИ И КАЖИ НА УПРАВИТЕЛЯ ЧЕ ВЪПРОСНИЯ ЧОВЕК Е НЕГРАМОТНИК И НЕ РАБОТИ" . Лицемерието е на почит. Заплатите на монтажниците е 900-1100лв. като горната сума е след навъртян с години стаж. Дават 60лв. купони, но преференциални цени на храната в столовата им няма. Цените са като в кръчмата.
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОГО ДА СИ ГУБИ ВРЕМЕТО ТАМ, но всеки си знае за него си.

Здравейте,някой знае ли каква е заплатата за Електричар / Монтажник Електрооборудване?

Подчинение на австрийския завод :)))) Там за 2500 ОЙро не могат да намерят хора,а тука търсят балами за 1200-1300лв. От ЦПУ машините реално 8 са чисто нови.Останалите са "дарение" от автрийците.Машини които не са обслужени. И не виждам желание за обслужване. Бием се в гърдите колко сме велики ,а сме реално едни дребни хитреци. От 4 месеца в производството няма новоназначени, но пък всяка седмица напуска някой.Понякога имам чувството че целта е на една година да се назначава нов персонал,а стария се принуждава да напусне за да не се вдигат заплатите. Условия на труд - през лятото в производството може да получите топлинен удар,а през зимата да изпукате от студ.Мога да продължавам още......може да подминете Мултивак и директно да емигрирате или да изкарате 1,5г. и ...пак да емигрирате.И не очаквайте уважение...просто ще бъдете роб

Редовни и коретни в заплащането. Осигоровките са на реалните пари. Изключително чисто е в цеха. Машините са нови. Работи се на 3 смени всяка е по една седмица

И сега, за всички селяндури, пишещи без какпа опит.
Заплатата на чистачката е два пъти от това сельото, по-долу е писал и това с осигуровки и тн. по законите. Да, шумно е, но какво очакваш от компания работеща с металообработващи машини-славеи!? Има си фитнес, отстъпака в кухнята, и всичко "плешивото момче е обещало"

КАТО НЕ МОЖЕТЕ ДА СМЯТАТЕ
4,00 Х 21 =?
ОТГОВОР РАЗХОДИ ЗА БИЛЕТИ 100 ЛЕВА
ОТ 400 ИЛИ 500 ЛЕВА НЕТНО
ИЗВАДЕТЕ 100 ЛЕВА
И КОЛКО ТИ ОСТАВАТ НАКРАЯ?
ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ДА ХОДИТЕ НА РАБОТА?

НЕ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!

За Минимална работна Заплата на дали ще работите
Фирмата се намира в Божурище и трябва да пътувате от София 11 км от Метростанция Сливница
След като свърши работното време вечерта в 18.00 часа
няма транспорт обратно за София
Дори и таксита няма
Да видим как ще се приберете след работа?
УМНИЦИ

ако искате след 10 години да не чувате работете в Мултивак пройзводство при машините
има едно гологлаво момченце казва се Жоро и обещава безплатно кафе
храна на 50% която е няма никаква, транспорт до метростанция сливница само че след работа 17:30 трудно идват таксита до Божурище в повечето случай чакаш до 18:00, развитие което обещава също е мираж , допълнително здравно осигоряване няма, тим билдинг ако обещае няма,валчери за храна обещани но няма,
може да има нещо ако е писано в договора на друго не вярвайте бъдещи работещи в мултивак

Привилегии бол, имаш безплатно кафе за 40 ст и усигорена храна ( ако си я донесеш от вас ).