Мултивак България продакшън /img/frontend/nomap.png"

Мултивак България продакшън

Лошо отношение, некоректна и интригантска среда. Сериозни проблеми между отделите и на никой не му пука. Защо ви бягат старите и качествени хора ?! като имаш проблеми…да, добре и празни обещания. Двоен стандарт за нормални и подмазвачи… Напрежението е голямо със заплахи и обиди. Тежестта пада върху обилновения работник а съвестние са пренатоварени. всичко читаво бяга защото се държат като роби с пероснала. постоянно се въртят едни и същи обяви….явно не могат да си намерят хора. Транспорта и пътя до там е отвратително далече с трафик и задръствания. Дебнат те за какво ли не и все си виновен за нещо без да подозираш, че е твоя работа. Ако нямате самоуважение и обичате да ви командват по селски начин. Велика пародия на немско производство …иначе на интервюто ръководителя на отдела даваше големи обещания…само лъжи! От зле по на зле…на никой не му дреме…явно няма кой да им работи и да им се върже на „прекрасните“ условия.

някой може ли да ми каже какво е положение в момента? чувам че е много зле...текучество натоварване. пълно с подмазвачи....експлоатация на мах

напуснах едни селяци където беше пълна експлоатация и селяния

С тези 12-часови смени си ИБЕТЕ МАМАТА.....ЗАПЛАЩАНЕТО СЪЩО Е МАЛКО!!!!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ето какво мога да кажа като бивш служител в електро-отдела - ELA.
Колектив- НУЛА !!! - пълно е с интриганти , двуличници, глашатайки и всякакви от тоз род. Има няколко служители , които си мислят че са супер специалисти, назовавайки елементите от електроапаратурата като "ТОРТА , МЛАДОСТ" и т.н., без да знаят или да са наясно какви са тия части и как всъщност работят или какво правят, да не говорим за някакви други знания от електриката. Същите тези специалистки обаче ( Виктория, Ивона, Галя...), за нищо на света няма да пропуснат да те оплюят, дали заслужено или не, подкрепяни и защитавани яростно от мениджърката на отдела- Милена, за която ще кажа след малко. Управителя, Александър, иначе готин човек, но незнайно защо държи изключително на Милена, която е главния виновник за разпада и състоянието на електро отдела. Аз като началник смяна, бях непрекъснато виновен за всичко в този отдел - за това за кабелите не са доставени на макари, въпреки че аз не съм ги поръчвал, за липсите в склада- въпреки че той не бе моя отговорност и всеки има достъп до него, за това че навън вали или не, за това че на някоя от горе споменатите или на Милена, им е дошъл или не месечния цикъл. Пълна пародия на мениджър - започваш да правиш нещо и след малко " ама защо правиш това?!! Започвай веднага друго", и после пак така. Никаква представа за управление. При напускането на един от новите служители, веднага се обади на една от нейните глашатайки- Галя, с думите "ОТИДИ И КАЖИ НА УПРАВИТЕЛЯ ЧЕ ВЪПРОСНИЯ ЧОВЕК Е НЕГРАМОТНИК И НЕ РАБОТИ" . Лицемерието е на почит. Заплатите на монтажниците е 900-1100лв. като горната сума е след навъртян с години стаж. Дават 60лв. купони, но преференциални цени на храната в столовата им няма. Цените са като в кръчмата.
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОГО ДА СИ ГУБИ ВРЕМЕТО ТАМ, но всеки си знае за него си.

Здравейте,някой знае ли каква е заплатата за Електричар / Монтажник Електрооборудване?

Подчинение на австрийския завод :)))) Там за 2500 ОЙро не могат да намерят хора,а тука търсят балами за 1200-1300лв. От ЦПУ машините реално 8 са чисто нови.Останалите са "дарение" от автрийците.Машини които не са обслужени. И не виждам желание за обслужване. Бием се в гърдите колко сме велики ,а сме реално едни дребни хитреци. От 4 месеца в производството няма новоназначени, но пък всяка седмица напуска някой.Понякога имам чувството че целта е на една година да се назначава нов персонал,а стария се принуждава да напусне за да не се вдигат заплатите. Условия на труд - през лятото в производството може да получите топлинен удар,а през зимата да изпукате от студ.Мога да продължавам още......може да подминете Мултивак и директно да емигрирате или да изкарате 1,5г. и ...пак да емигрирате.И не очаквайте уважение...просто ще бъдете роб

Редовни и коретни в заплащането. Осигоровките са на реалните пари. Изключително чисто е в цеха. Машините са нови. Работи се на 3 смени всяка е по една седмица

И сега, за всички селяндури, пишещи без какпа опит.
Заплатата на чистачката е два пъти от това сельото, по-долу е писал и това с осигуровки и тн. по законите. Да, шумно е, но какво очакваш от компания работеща с металообработващи машини-славеи!? Има си фитнес, отстъпака в кухнята, и всичко "плешивото момче е обещало"

КАТО НЕ МОЖЕТЕ ДА СМЯТАТЕ
4,00 Х 21 =?
ОТГОВОР РАЗХОДИ ЗА БИЛЕТИ 100 ЛЕВА
ОТ 400 ИЛИ 500 ЛЕВА НЕТНО
ИЗВАДЕТЕ 100 ЛЕВА
И КОЛКО ТИ ОСТАВАТ НАКРАЯ?
ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ДА ХОДИТЕ НА РАБОТА?

НЕ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!