Джоб ауей ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Джоб ауей ЕООД

И при нас нещата само се отлагат. Така вече ще станат 3 месеца. Определено се съмняваме и сме почти убедени, че фирмата е лъжлива. Имаме информация за бригада, която е работила там 10 дена и са ги върнали. Сега същите хора отново очакват дата за заминаване. Добре ще е да поддържаме връзка тук, за да можем да действаме заедно по-нататък.

Да, добре ще е ако някой има информация да я сподели, защото шефът им не ми вдъхва доверие. :))

Здравейте, не искам да влиая на решенията ви, но ми се струва, че тази работа малко намирисва. Освен това и "комисионните" са им малко височки.

Някой излизал ли е от тази фирма?

Към Елена: моят мъж също трябваше да тръгне днес за Германия, но сигурно за десети път му се разминава заминаването с тази фирма. От няколко месеца се опитва да замине, то не беше за Бахами, за Финландия, Германия. Общо взето обиколи целия свят, но виртуално. Ако продължават да си играят с търпението на хората ще си търсим правата, ако трябва ще се съдим за пропуснатите ползи и изгубеното време.

към Елена - моят приятел също кандидатства за работа като ел. техник за Германия, плати 500 лв и днес за пореден път отложиха заминаването им. Ще поддържам връзка тук в случай че се окажат поредните измамници...

пари за документи и билет фирмата е длъжна да ви  ги извади без пари ако е лицензирана да се занимава със посредническа дейност прерових всички корабни агенции и лицензирани фирми които имат право да се заемат със подобна дейност но тази уви я няма никъде нито сайт нито дори рекламен банер да не споменажам други фирми да не прозвучи като реклама те са си със сайтовете вътре са изложени сертификати и т.н но не толерирам дайте пари а после чакайте за работа не мерси

Георги, казали ли са ви на вас период и държава за заминаване? Имейлът ми е [email protected] ако искате да си разменим координати, може да ми пишете.

И аз Кандидатствах онзи ден в тази фирма за ел.техник, и при мен беше така подписах договор само в един екзепмпляр, успях да си измоля една белека за парите които дадох която се казваше ПРЕДВАРИТЕЛЕН ДОГОВОР и сега чакам да видя какво ще стане. И аз много се съмнявам какво ще стане но така поне ако наистина се замоне ще съм сигурен че ще съм в списъка, но съмненията са наистина много.

Баща ми кандидатства в тази фирма,казаха му, че до началото на февруари трябва да замине, поискаха му 500лв. ( за документи, билет и т.н.), но насреща не са му дали никаква бележка и започваме да мислим, че това е поредната фирма-измамник, тъй като не намираме и абсолютно никаква информация за тях. Моля, някой ако се е обвързал по някакъв начин с тях да си разменим координати, за да може ако се окажат измамници да действаме заедно.