Парида ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Професор Цветан Лазаров 11А&markers=София,бул. Професор Цветан Лазаров 11А

Парида ЕООД

Здравейте измамени хора ! Работих с мошенниците на "Парида" и изиграха и мен. Работих почти целият месец юни - казаха ми , че ще си получа парите на 30 юни -НЕ ГИ ПОЛУЧИХ , казаха ми на 30 юли- НЕ ГИ ПОЛУЧИХ . Викнаха ме да подпиша договор за парите и казаха , че до 10 дни ще си ги получа - НЕ ГИ ПОЛУЧИХ, казаха ми , че на 100 % ще си ги получа на 13.08.2014- НЕ ГИ  ПОЛУЧИХ . Вече търпението ми се изчерпа и няма да позволя повече да се подиграват с мен и с останалите момичета , които още си чакат парите. Искам да се организираме и да си направим среща в София за да предприемем нещо. Стъпка 1 ще бъде писмо до "Господари на ефира" ! Моля всеки , който е "изигран" се свърже с мен :)

И аз съм била част от тази фирма, за мой късмет ми платиха всички пари но със по 2-3 месеца забавяне. С нетърпение и малък страх чаках да напусна , но страха беше че ако напусна преди да ми платят няма да ми платят затова се радвам че ми платиха и забравих за тях. Парида ЕООД е фирмата която търси постоянно момичета- и защо ли ? хаха...."Драги" служители на парида  променете си отношението спрямо момичетата,оправете си сметките с парите и ги давайте на време  може малко да ги дигнете и няма да ви се налага да търсите момичета всеки път ;)

Момичетата писали до сега са абсолютно прави! При мен също беяе така. В началото - супер, после ти свънят когато им отърва, условията са ужасни, отношението също. Сам си носиш материалите,сам си сглобяваш,сам се разправяш,а те понякога дори незнаят какво се случва. Заплащането не само е малко,но и не на време,не ти плащат времето,което почиваш,а това в което работиш е по-ниско платено от повечето места. А,и да, вече трети месец си чакам парите,за които съм работила месец и нещо. НЕ РАБОТЕТЕ ТАМ!

Благодаря много,момичета за мнението утре (т.е днес) имах интервю там,на това забутано място...и се колебаех дали да ходя,но след вашите мнения,определено не си заслужава !!! Пак благодаря много,че ми спестихте мъките,както се казва :D :)

Най-напред нека започна с отношението към момичетата, които работят за тях: ОТВРАТИТЕЛНО! Отначало правят мили очички, но след няколко дни всички си показват рогата. Няма нормално междучовешко отношение в тази фирма, всеки си придава важности, въпреки, че реално погледнато е на пост, който е последна дупка на кавала. Заплащането е изключително смешно. Така наречените супервайзори си позволяват да карат момичетата да им изпълняват част от задълженията, като например да отнесат кашоните с подаръци от склада на магазина до колата им, а те изобщо не са леки, особено за 50килограмови девойки. За 4 часа работа се взимат 20лв, за 6 -22лв, т.е. висиш 2 часа като луканка, за да ти дадат накрая 2 лв отгоре. (Благодаря за щедростта!) Парите се получават след 2 месеца, ако си късметлия и не измислят някое смешно оправание, което път след път става все по и по-абсурдно и лишено от логика. Тази фирма не може да даде адекватна заангажираност на момичета, които искат да си печелят сами парите. Звънят редовно за период от няколко седмици и след това без никакво обяснение престават... Офисът им е на едно от най-забутаните места в цяла София. Редовен номер е да те повикат до там, за да се подпишеш, че си взел пари, които все още не си видял, а всъщност да се окаже, че договорът ти не е готов... 2 часа път (в най-добрия случай) за нищо, а договорът не може да стане готов за утре или за след няколко дни, а трябва да чакаш до другия месец, за да си получиш парите... Мой приятелски съвет е, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ. Ще си спестите много нерви за никакви пари.

искам да споделя мнението си и преживяванията си с фирма Парида.
Първо ме поканиха на интервю, което изобщо не беше интервю, дадоха ми един лист да си попълня номера на личната карта и други лични данни. След това "подписахме договор" на които техен печат и подпис не фигурираше. Отидохме с още една девойка на промоция в Метро Младост- София, където ни казаха да идем отстрани да се преоблечем. Далеч не беше така, трябваше да се запишем, да си вземем бадж и още хиляда глупости, за които те дори не подозираха, че трябва да се вършат. След промоцията се появи едно момче, което каза да оставим всичко така и ние го направихме. На следващия ден липсваха от наградите... а откъде да съм сигурна, че на са ги взели те? както и да е проблема е техен. След това мина промоцията по време на която нямаш право да идеш до тоалетна. ВСЕ ОЩЕ ЧАКАМ ДА МИ ПЛАТЯТ. Дадоха ми един договор, на които пишеше, че съм си получила парите и когато възразих да го подпиша ми казаха, че изобщо няма да получа сумата, която ми дължат, ако не подпиша. След като подписах ми казаха, че до 5 дни ще си получа парите, но уви не ги получих. Фирма Парида Еоод е мошенническа фирма. Ще пиша във всеки форум и всяка страница в интернет, за да разберат всички, за да не правят моята грешка. Друго предупреждение е, че служителите на фирма Парида се регистрират по сайтове като този и пишат дори коментари, дори понякога обидни както видях на друга страница.  СЪВЕТВАМ ВИ ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ ПОМИСЛЕТЕ ДАЛИ РАБОТИТЕ ЗА ПАРИ ИЛИ ЗА УДОВОЛСТВИЕ, АКО Е ЗА ВТОРОТО ПАК НЕ ВИ СЪВЕТВАМ ДА Е В ПАРИДА, ЗАЩОТО ОТНОШЕНИЕТО ИМ КЪМ ХОРАТА Е ЛОШО, НЕ ЗНАЯТ КАК ДА СЕ ОТНАСЯТ СЪС СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ. А АКО ИСКАТЕ ДАД РАБОТИТЕ ЗА ПАРИ ОПРЕДЕЛЕНО ТОВА НЕ Е ВАШЕТО МЯСТО. Мили служители на фирма Парида (под прикритие) сега е ваш ред да кажете мнение.