Парида ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Професор Цветан Лазаров 11А&markers=София,бул. Професор Цветан Лазаров 11А

Парида ЕООД

Искам да изкажа мнение за фирмата :) супер неорганизирани хора,не знаят как да се държат със служителите си очакват коректност която не се получава от тях към работниците , не изплащат пари ,всички работят без договори. Няма нормални условия за работа,работи се и при -20 градуса тази зима . в студ дъжд очакват коректност и добре свършена работа а даже не се грижат за служителите си наемат хора под 18 годишна въздраст и не ин изплащат хонорарите за дните в който са работили ако ги изплатят е с огромно закъснение и то по малко пари от това което е трябвало да получат . просто не работете там ако уважавате себе си.

Здравейте ! Искам да си изкажа мнението за фирмата " Парида ". Работя почти от 1 месец там и мога да кажа, че отношението е много лошо. Объркване с графиците, лошо отношение към служители и бавене на пари. Бавят парите с седмици, а докато преглеждах коментарите на други бивши служители на фирмата ги бавят дори с месеци. Не искам да опетнявам името на фирмата, но просто тяхната работа е несериозна. За тези, които работят там имайте си на идея, че има шанс да ви забавят парите с неопределен срок, а даже може и да не получите :)

Благодаря за Вниманието :)

Не достатъчно учтиво, за да бъде споделено

Здравейте, искам и аз да изкажа мнението си за тази фирма. Не го правя с цел да обезсърчавам някого или нещо такова. Лично аз съм много недоволна. Организацията им куца за някои промоции и не ти плащат на време. Не е сериозно да си подписвам сега договора за преди два месеца, както и да си получа предните пари два месеца след като си подписах договора. Съветвам ви ако са ви нужни пари на време просто да не се захващате, защото ще си почакате. И последно.. Не може да очаквате вашите служители да се отнасят коректно с вас след като самите вие не го правите. Каквото повикало такова се обадило! Лека вечер от мен, надявам се да съм помогнала!

Искам и аз да изкажа недоволството си. Работила съм и преди и винаги е имало забавяне, но от юли до сега пари не е имало. Подиграват се на хората, като постоянно ги лъжат, че "тази седмица ще има пари", а си ги държат за лихви и ги пускат, когато си решат.
Ако до края на тази седмица на получа пари ще пусна сигнал, който иска да се включи нека ми пише.

Здравейте! Нека и аз изкажа мнение относно фирма "Парида". Не съм доволна от отношението, тъй като ме излъгаха за промоция на цигари, казаха ми, че ще има ангажименти за целия август месец, което не се случи, имали проблеми с кампанията и графиците. При което ми стана доста тъпо,защото дойдох в софия само заради техните промоции. На другия ден отивам на кастинг от друга фирма за промоции на цигари (казвам си, супер, аз вече имам няколко промоции на цигари с Парида, сигурно ще ме вземат), оказва се, че въпросния кастинг го организира същата фирма под друго име на агенция. Искам да ви кажа, че се потресох, значи когато имат кадри за работа, не ги зачитат, а търсят нови хора под друго име.... Това за мен е измама! Дано си получа изработените преди месец пари...

искам да ви споделя и моя опит с парида.
работих там края на ноември и целия декември. За ноември ми платиха 60 лева през януари, а за декември ъм днешна дата все още нямам пари.. Работих с Петя, беше продйект мениджър на промоцията. Звъня и от 2 седмици. първо ме лъжеше днес ще ти ги преведат, утре ще ти ги преведат, след това спря да си вдига телефона. Звънях и от други номера, след като най накарая се чухме започна да ми обяснява, че от нея нищо не зависи... Когато я попитах към кого да се обърна тя ми каза "Не знам"...
Аз няма да си оставя парите там със сигурност.. ще направя каквото  трябва и ще си ги получа..
Споделям ви това, за да не се излъжете и да започенте работа там... първо работите без договор и рискувате да не ви платят изобщо, зашото договорите се подписват след като свърши промоцията,а и както се вижда от моя случай и като подпишете не е сигурно, че ще ви платят. Успех на вече опарилите се , а на останалите НЕ РАБОТЕТЕ ТАМ!!

Момичета, замалко да се прецакам и аз, благодаря Ви че сте си написали мненията, за да не се прецакват и други, аман от мошеници....

Мили момичета, и аз една от вас, която си чака парите и понеже вече много взех да набирам смятам утре да им се обадя и да ги попаря тия. Намерих два телефона на Парида: 0885 665 905 и 0896 8444 97. Незнам кой е актуален, но ще звъня до дупка, докато не ги намеря и не ме с свържат с който трябва. Бавят ми парите веме два месеца мизерниците, а иначе искт ние да сме коректни и точни, нали. А те коректни ли са ???

0884499867,   ако има още попарени от тях, нека се съберем хора и да пуснем сигнал