А 90 ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Надежда, бл. 463, вх. А, ап. ПАРТЕР&markers=София, Надежда, бл. 463, вх. А, ап. ПАРТЕР

скапана фирма.НЕСЕ заплаща,атая офелия да земе да си отвори очите,мъжа и ЯНКО постоянно влачеше любовницата си там доста по млада от него.

Работих няколко месеца в тази фирма и случайно попаднах на тази страница за работодатели..
Отношението към служители и работници от страна на ръководството е меко казано просташко. Заплащането е абсолютния минимум. Единствения плюс е, че се заплаща редовно. Фирмата е абсолютната перачница на пари поне до сега, но никой няма интерес да рови там защото много ще се размирише.
Просто знайте информативно за не добрата репутация.Смятам,че дори хората които работят към момента във фирмата нямат друг избор.