Екофол АД /img/frontend/nomap.png"

Екофол АД

Много шефове малко работници, изключително необразовани и плитко умни хора работят там . Ако искате да бъдете командван и унижаван от хора които никога не са прочели една книга през живота си , хора които само се покриват и оставят цялата работа на вас... отидете.
Такива интриги , крадене от складовете на какво ли не , правене на мизерии по между си , пиене на алкохол по време на работа , да се занимавате с психично болни личности ( Данчо магнита ) , и какво ли не още.

Здравей те понеже настоящ работник искам да знам дали заплатите са това което наистина се казва и заслужава ли си да работя там мога ли да се развия във тази фирма

Една от фирмите в Търговище с най малък потенциал във всяко едно отношение. Докато виреят и им дават криле от София на най големите БОКЛУЦИ: Диана Стойчева, Надя Серафимова и Румен Димитров ще има текучество до безкрай.Еми така ще е като им лижат задниците непрестанно. Крайно разочарование, това е. Нямам думи. НЕ СИ ПОМИСЛЯЙТЕ ДА ПРЕКРАЧВАЙТЕ ПОРТАЛА !!!

Фирма с хитър и не много умен управленски екип /скъпоплатени секретарки/ на всяко едно ниво, като се почне от директора и се стигне до чистачката. Има няколко по умни индивида но са принудени да се правят на глупави.Ай си показал че се опитваш да мислиш и изчезваш.Девиза е - не обичаме по умни от нас. Директора е тип селски дребен тарикат и не изпъква с ум и разум и от там на там потоп ...ама пък харесва млади и надарени господа...

Всичко си е наред!Може да разчитате на бонуси, допълнит заплата.. щом бачкаш
Преди не знам какво е било..сега е добре

Фирмата е от много години и работи. В града няма много такива фирми. Има и производство, и административни отдели и възможност за развитие. Ако човек иска да се развива в града, фирмата му дава шанса.
Наистина яко се работи, но дават и добри заплати и бонуси.

Знаете ли за отношението на Управителя в Търговище към Работниците,за обидите,за намалените заплати от около две години,а работата не е по- малко.Цитирам Управителя-Димитров"Завод се направи в Търговище,защото на Софиянци трябва да плащаме повече пари!" Незаплатения извънреден труд,изнудване и обиди ,че си им роб и ако не дойдеш в почивен ден ще си принуден да попълниш молба за напускане,която "Шефа",когато реши ,цитирам ще "парафира"и още други унижаващи те че си равноправен Човек.В крайна сметка това са Хора,които Ви вършат работа,за да съществувате като фирма.Ужасно унизително и Обидно! Защо после хората бягат в Чужбина!

Откакто черната интригантка в администрацията я няма, нещата са по-добре. Е, останаха някой лели, дето преди бяха в производството, а сега са големи началници, но без това всеки от цеха си търси друга работа.