т маркет /img/frontend/nomap.png"

Ужасен магазин като цяло!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Искам да коментирам некоректното отношение на екипа на Т Маркет - гр. Костенец към клиентите. Днес за пореден път установих подвеждане на клиентите чрез информацията, поставена върху рафтовете на някои артикули: например бира Шуменско пиво 0.88 лв с големи черни цифри, а с малки букви незабележим встрани поставен етикет с длуга цена - 1.15 лв, която изобщо не е видима за клиента. Никой от другите клиенти, които попитах, не виждат дребно написата сума, а само подвеждащата цена - от някаква стара промоция или неясно откога поставена и защо поставена при продукта! Оказа се, че няма книга за мнения в която да израззя мнението си, не мога да говоря с никой от администрацията по въпроса - изобщо ми показаха, че мнението ми не ги интересува изобщ! На уеб страницата на фирмата също липсва възможност за обратна връзща на клиентите с фирмата - т.е. висшето ръководство също не го интересува мнението на клиентите - РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТКЪМ ГЛАВАТА, казва народът.... Мен ме загубихте като клиента, ако не искате да загубите повече клиенти, направете нещо по въпроса....