Киттнер Анлаген унд Машиненбау ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Киттнер Анлаген унд Машиненбау ЕООД

Дано е жива и здрава собственичката Костадинка Киттнър , в противен случай над половината и ръководители на отделите на друго място ще умрат от глад. Щъркели да бяха жаба не могат да си хванат толкова са кадърни.А там отнесено заплата към свършена работа са платени като директори.Ако търсите сигурна работа от понеделник до петък без извънреден труд и не сте амбициозни за по висока позиция и изграждане като висококвалифициран кадър това е най добрата фирма в региона на Пловдив.

Толкова некадърни ръководители на едно място не бях виждал никъде.

Костадинке спиш ли? Смотаняците около теб унищожават и ограбват фирмата.Тъпи и некадърни ръководители на отдели,смотани и лъжливи мениджъри-лакеи прецакват всичко.Кадърни и можещи хора напускат заради интриганти като Ренета Мансърова,доносника-помияр Тодор Стоенчев,гълабаря-клоун Коце Паликарски и много други дребни душици които само слухтят портят колегите.Костадинке без колектив няма успех,вземай мерки защото фирмата ти ще глътне въздух.

Селска машиностроителна фирмичка.Аматьорско управление и пълен хаос.Неграмотни и безхаберни началници на отдели които взаимно си правят мръсно.Пълно е с доносници и хрантутници на топли службички.Реално бачкат не повече от 30 човека,останалите 80 само присъстват.Заплати се изплащат редовно,дават и ваучери за храна 60лв.

Бачкаш като луд за 700 лв.
Никакво развитие, мизерия и глад.
Дано Костадинка Китнер да спи спокойно.

Кандидатствах за работа като шлосер.Зададоха ми едни тъпи въпроси.Пристига детайла без технологична карта и аз трябва да взема шублера или ролетката да измера детайла да грабна папката и да ровя като кокошка за да открия номера,чертежа и т.н еб.си и простотията.Работил съм по немска технология нямам думи идва си детайла с тех.карта с чертежа с какъв шублер 150 ли с250 ли и т. н. Каво да ви говоря за нашите тапунгери нямам ДУМИ.

Здравейте някой може ли да даде малко подробна иформация относно фирмата. Заплати, работна атмосфрера, отношение на ръководителите към работниците и т.н. Благодаря предварително