РАЛИ МОД ЕООД /img/frontend/nomap.png"

РАЛИ МОД ЕООД

1 точка от 1 мнение

Искам да се обърна към всички,които смятат да започнат работа за въпросните госпожи (Стела и Ралица) собствнички на магазини ''BELAGIO", "GAUDI" и "GIANNI".Хора на правета тази грешка да започвата работа там,много са некоректни,осигоряват ви на 6 часож работен ден,а работите по 8,да не гожорим за заплащането,което е минимално,а инъче работите в скъпи магазини.Ежедневно сте подложени на психически тормоз.Търпите нервните изблици на шефката,защо няма продажби,и когато и кажете,че хората нямат възмойност за скъпи дрехи тя сще ви каже,че няма конкуренция на пазара и да се напънете да продавате,да не говорим ,че нещата,които продава са на убииствени цени,дрехи по над 250 лева.Тогаеа се започеат нервните кризи на шефката,започва да хвурля по вас,да плачв и да изпада в истерични състояния и хвърля стоката по земята.През месец наи-много два си сменя умишлено персонала,за да не плаща заплати.Заплатите се дажат с два месеца назад и се повече от смешни за всичкото пропиляно време и нерви в работа за тях.Когато решите да напускате винаги казва,че ревизията не ви е излязла за да не ви плати заплатите.Ако проучите внимателно,ще водите на колко от напусналите хора е дала заплати-НА НИКОЙ !!! А пред тези,които остават да работят за нея винаги казва,че може да напражи така,че ревизията да не излезе и така сплашеа тези,които са останали да и работят.По цял ден ви дебнат или на камери или от офица или стоят да ви намилат,защо нямя продажби.Нямате обедна почивка,ако сте започнали да ядете и ако влезе човек веднага трябва да ставите храната и колкото сте яли толкова.Нямате право да сядате в магазина,да говорите по телефон било то и за важни неща инъче следват нечовешки крясъци.Кара ви да досаждате на клиентите докато не ви изгонят или не ви се стреснат да ги оставите да разгледат на спокойствие и ако не си купят тежко ви....Нямате право на болнични,всичко се изкарва на крак,колкото и да сте зле,вече ако видят,че неможете да стоите тогава ви се дава един ден и после трябва да си го заработите.Ако все пак си вземете болнични почти сигурно ви е изгонване от фирмата.Задължени сте да идвате винаги по рано и никога да си тругнете навреме,защото това не било чиновническа работа.Когато се правят намаления ви карат да завишавате цените на артикулите т.е. ако неща е струвало 149 лева ви карат да смените етикета и да напишете,че е било 249 и да сложите намаление на 139 лева и то в крайна сметка излиза,че са излъгани хората,а те си печелят същото.ХОРА НА ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ЗА ТЕЗИ ХОРА,ЩЕ СЕ ПРОКЛИНАТЕ ПОСЛЕ !!! Нямя да ви дадът документите с месеци,ще ви заплашват,стигало се е и до побоища с човек,който е напускал.В такива случаи фоспожа Стела вика мъжът си Стоят,които също държи магазини и той се разправя с вас,беше пребил едно момче,което като повечето реши да напусне.Тогава Стоян го преби и та улицата пред хора и когато полицията отишла да го търси Стела и Ралица казали,че този,човек не живее при тях.Това са хора,които нямат скруполи за нищо.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ПРИ ТЯХ НИКОГА,А АКО НАПРАВИТЕ ГРЕСХКАТА ДА ЗАПОЧНЕТЕ НЕ ВИ ДАВАМ ПОВЕЧВ ОТ 1 МЕСЕЦ НАЙ-МНОГО 2,НО ТОГАВА ЗАПОВА САМИЯТ АД И ТЕЖКО НА ТЕЗИ,КОИТО СА ТАМ....ПРИ САМИЯТ ДЯВОЛ Е ПО ДОБРЕ ОТКОЛКОТО ПРИ ТЯХ !!! Аз лицхно сум една от пострадалите и цял живот няма да ми стигне да си простя,че работих за ТЯХ !!!! ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕКОРЕКТНИ !!!