M Проект ЕООД / M Project https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Брегалница&markers=София,ул. Брегалница

M Проект ЕООД / M Project

Който не вярва на интервю да заповяда а на изгонени-бивши защо да се вярва? Шефе парите малко повдигни ;)

Haide g-n ...... da spre da pishe vav foruma superlativi sam za sebe si.

Дали ?

Точното място за амбициозни инженери !

Първо искам да кажа, че форумите са единствено за да се плюят фирмите и хората!!! Така, че бъдете над тия неща и давайте реална оценка.
Аз познавам фирма М Проект работя с тях и мога само да кажа, че изпълняват коректнно задълженията си и поетите ангажименти. Собтвеника на фирмата г-н Маринов е изключителен професионалист и коректен работодател.
Винаги ще има недоволни хора, в крайна сметка не може да е само добро или само лошо. Мисля си, че трябва да бъдем реалисти.
Препорачвам на всички,тази фирма както за клиенти, така и за търсещи работа.
Успешна 2008 година на г-н Маринов и неговия екип.

;) мммалко лично стана ....

Реалността е следната:
Който го помръзва, докато чертае/смята занимава мислите си с плетене на евтини чорапки/интриги/, с досада брой минутите оставащи до КРАЯ на работното време се чуства не добре.
Който се държи нормално, работи и НЕ слуша разни заплетени интриги а си върши работата за която е нает, напротив се чуства много добре.

Всички се радваме от сърце, че от първите и следа не е останала ...

Дали вярвате или не това е действителността !!!

Niama takova neshto, ne viarvaite na zlobari i zavistnici!

Ne si pravete iluzii otnosno firmata- shefyt e lo6, aroganten i nepriqten, i nai-ve4e ekspotator,ne se syobrazqva s rabotno vreme, sedmicata naistina e 6-dnevna, no pri \'spe6nite\' proekti, vinagi e \'dokato se svar6i rabotata\', a zaplatata e spored mnenieto na shefa- ako si gazolizec, moje i da nameje6 ne6to ot gore,kolegite sa postoqnno razdrazneni, nedovolni i samo gledat da klukarstvat, a kolkoto do trugoviq dogovor- ako se podpi6e sled nqkolko meseca rabota, pak dobre, osigurovkite sa na minimalna zaplata, rabotnoto vreme e pone po 10 chasa..... postoqnno cari naprejenie, a shefa e vinagi negovolen; nikakva samoiniciativa ne se tolerira, a vazmojnostite za razvitie klonqt kam -10! Na tezi koito ne mi povqrvat pojelavam kasmet v tazi taka nezabravima \'rabotna sreda\'.

Просто мнение. Без коментар !