M Проект ЕООД / M Project https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Брегалница&markers=София,ул. Брегалница

M Проект ЕООД / M Project

Ако не работите ВСЕКИ ден след края на работното време ви гонят!!! Ако имате някакви занимания извън работно време трябва да предупредите още на интервюто, да не би случайно да пречи на това да работите допълнителни часове без заплащане! Не дай си Боже да ползвате болничен, веднага започват намеци и подхвърляния как много служители си взимат болничен, за да си почиват! Осигуровките, разбира се, не отговарят на заплатата. Ако на интервюто успеете да се договорите за осигуровки над минималните, ВНИМАВАЙТЕ. При подписване на договор цифрите няма да са по уговореното, а на минималната , разбира се, съвсем "случайна и неволна" грешка! Предизвестие за напускане 2 месеца... От други служители знам, че при предаване на спешен проект, се е седяло и до 22 часа на работа в продължение на няколко дни. Когато някой няма желание да ви обясни нещо по дадена програма и питате работодателя, той не може да ви отговори, не е ясно до колко и дали той може да работи с тях. Личното ми мнение относно шефа е, че гледа нещата винаги от своята собствена гледна точка и не приема чуждо мнение, различно от неговото. Ако обичате да се подмазвате, той е вашият човек, ще бъде оценено!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Кандидатствайте за работа в М Проект! Свободни позиции винаги има заради постоянно текучество на хора... което само по себе си говори много!
Дали ги плаши работата? Възможно е- такава има в изобилиое. На обещание за работно време до 6 не вярвайте- работи се в най- добрия случай до 8-9 (което е радкост), а историята познава и много дни, в които се е осъмвало в офиса. Повечето работни седмици са 6 дневни, с евентуално вклщючване на 7ми ден- бонус, като разбира се допълнителните часове не се заплащат. Въпреки това имате шанс да вземете бонус 50лв, ако се съберат няколко много натоварени месеца и се мазните достатъчно на шефа.
А като заговорихме за шефа... "Пази, Боже, сляпо да прогледа"... Г-н Маринов е парвеню, манипулатор и използвач. При него егото е действащо, незачитайки правата и не демонстрирайки уважение към никой от служителите си. Дори и да няма наложителен срок се измислят такива от него. Задачите със срок "за днес/утре", които раздава преди да си тръгне в 6 са ежедневие. Най- много обича в петък да даде задача за понеделник сутринта...
Пак казвам- работа има, но е понусимо. Разбира се трябва да направите компромис с живота си извън вратите на офиса и от време на време- със здравословното си състояние... но не това е което кара повечето хора да напуснат, а отношението!
За това, г-н Маринов, преди да напишете поредния позитивен коментар погледнете нещата и от очите на служителите си! Уважавайте и ще ви уважават! Едва ли това ще промени ограниченото ви съзнание, но все пак опитайте...

Шефът на фирмата е много умен и изкусен манипулатор. Наистина се справя перфектно с всичко, особено с това да предаде някого.

Олеле, писатели много и то докъде сте стигнали - надминавате Паулу Куелю. Но като мениджър мога да кажа, че шефът трябва още повече да ви гърчи, за да му имате уважението. Моите служители също много работят, но знаят защо го правят и не мрънкат като вас. Има си правила, които явно във вашата фирма никак не се спазват и не мисля, че г-н Маринов ви е виновен. Сядайте си на Д-то и работете, ако искате големите парички в джоба - за клатене на крака и чат по цял ден пари се не дават!

- г-н Маринов, шефът е ТОЧЕН и е човек с когото можеш да се разбереш
- трудовия стаж е по договор за инженер конструктор
- бонуси има и НЕ СА по 50лв
- отпуск когато съм поискал съм получил
- тежко е - срокове
- питам въпроси - получавам технически отговори
- ползване на служебен телефон ДА
- колегите са ОТЛИЧНИ - 5

май някой скоро е бил освободен :))

Какви са заплатите ?

Mislex 4e forum-a e za hora, rabotili v saotvetnite firmi, koito da izkajat svoeto mnenie za tqx. Okazva se 4e pone tuk ne e taka.
PRIZOVAVAM VI g-n Marinov, SPRETE da pishete.
Firma M Project predlaga zapoznavane i rabota po mnogo interesni i goliami proekti. Vseki bi nau4il neshto polezno.
PROBLEMA e 4e tova si ima MNOGO VISOKA CENA !!!
Rabotnata sedmica e MINIMUM 6 dni v sedmicata /mnogo 4esto se raboti i v nedelia/.
Rabotnoto verme e ot 9 do 18h, pone taka bi TRIABVALO da e!!! Realno, ako si tragvash v 18h te GONIAT. Kolegite ne si tragvat predi 18:30h. Mojete da si predstavite kakvo stava, ako ne dai si boje si tragnete v 18:00h.
Moje da vi "otlojat" obednata pochivka,zashtoto ima "vajna" rabota. /Tam VSIAKA rabota e vajna/.
Ne moga da razbera, zashto poluchavaneto na slujeben telefon se smiata za predimstvo?! V M Project tova NE E TAKA!!! Znaete li 4e e problem, ako ne si dignete telefona dokato ste v toaletnata v office-a ?! Bih posavetval vseki, koito zapochne rabota tam, ne si vzimaite telefona , ako niakoga izleznete v pochivka.
Ima problem za tova da si polzvate otpuskata. Ako vi ostane neizpolzvana platena otpuska tq se izplashta na minimalna zaplata za stranata- 240lv /polzvaite si platenite otpuski - shte si polu4ite realnata zaplata/.
Mejdo drugoto, VSEKI e osigurqvan na minimalna zaplata za stranata - 240lv, nezavisimo 4e ste injeneri i BI TRIABVALO da vi osiguriavat na 500lv.
Ne znam kakvo imat predvid predishno govoriashtite, no ako niakoi si misli, 4e shte polu4i bolus za tova 4e sedi i 4ertae /ne konstuira/ v sabota i nedelia, ami sigurno....za celia mesec moje i da polu4i 50lv. CHESTITO!!!
Eksploataciata e palna i ako ne vi boliat ochite ot chertane sled parviqt mesec, ami ..........."CHESTITO".
Lubimiqt nomer na g-n Marinov e predi zavarshvane na rabotniq den.... kam 17:50h da vi prati edno e-mail-4e za neshto, koeto triabva da se svarshi "barzo"/ osobeno v petak....za ponedelnik rano sutrinta/ :).
Kato cialo problema ne e v tova, dali shte vi skasat gaza ot bachkane. Problema vav firmata e otnoshenieto na shefa! Toi shte Vi nakara da se chustvate kato nishtojestvo. Adrian ne se interesuva kolko ste dabar kato injener , nego go interesuva kolko barzo mojete da 4ertaete. Tova, che shte mu spasite gaza, da ne padne niakoq sgrada, niama zna4enie.
A kato stana vaprost za konstruktorskite umeniq na shtefa, neka da spomena, 4e 4esto shte izpadate v situacia, neshto da se priema prosto eto taka. Mnogo ot kolegite ne sa naiasno kakvo praviat, poradi fakta 4e niama koi da im obiasni.

MNOGO USPEX NA VSEKI RESHIL DA ZAPOCHNE RABOTA TAM.

Когато търсим хора за работа подай CV, на интервюто ако ти предложат заплата - това ще е. После скоро очаквай корекция нагоре защото предложената е начална. Над средната е, но винаги може да се иска още - шефа и екипа са готини ;)

Kакви са заплатите ?