Нетейдж / Netage /img/frontend/nomap.png"

Нетейдж / Netage

Наистина уникална атмосфера и хора, които наистина знаят какво правят :) и синхронът, с който работят всички е направо впечатляващ.
Пожелавам им успех!
Поздрави!

Работя в Нетейдж от 12 години и продължавам да идвам с удоволствие на работа. Обичам си фирмата, обичам си колегите, заплащането е супер, мениджмънтът е достъпен и гледа всякак да помага да се върши работа. Фирмата е стабилна и е като един оазис на нормалността в една доста объркана държавва. По принцип в България IT секторът е ОК, но в Нетейдж много ми харесва, че не е много голяма и отношенията ни са доста близки, а е достатъчно голяма да обслужва много сериозни клиенти.

Здравейте:)
моля за някаква актуална информация за фирмата като работа, атмосфера, колеги, работно време, нива на заплащане.
Благодаря!

Вече доста време съм там и не възнамерявам да мърдам, поне засега.

Бях там доста време, фирмата е добра като цяло, атмосферата и хората са супер. Имаше момент в който напуснаха хора накуп, предполагам заради неактуалните заплати в този период.

Най-добрата фирма !!! Идвам на работа с удоволствие и не усещам как минава времето. Всеки тук е уникален сам по себе си,което в случая не пречи, а спомага за перфектна работа в екип.Всеки,който плюе фирмата може да ходи да си избива комплексите някъде другаде:)

Най-точното определение на фирмата е МЕЧТА! Който пише глупости по адрес на фирмата, явно не е работил в нея. Само да Ви кажа че има хора, които работят десетки години в нея! Вие си направете извода дали са доволни или не!

До последния постинг: ами явно правят хората. Като знам колко хора работят от колко години и като виждам колко малко постинги има тука, явно хората си имат сериозна работа, а не време за губене по форуми като тебе. За колите не знаех, но се надявам някой скоро да разкаже повече детайли за фирмата.

Kato se ima predvid che osnovnia model na rabota v Netage e tip "browse" i preprashtane na maili sus smeshki (ne dostatuchno smeshni taka ili inache) mi e chudno otkude gi pravite tezi pari za BMW-ta. Otlichnici!

Мнение от колега в бранша. Като съдя колко мои познати работят в тази фирма години наред и не съм чул някой да бяга, нито да говори лошо, мисля че си заслужава да се замислите. Добро място за работа е определено и управлението е добро. Е, ако някой и за боза не е изкарал, нека се радва и на това. Бонусите са по заслуги, не по това че носиш глава на раменете си. Аз в моята фирма подобни завистливци ги уволнявам, защото обичайно са доста неудачни за екипа. А относно Нетейдж, бих казал, че доста способни от моите колеги са били поне 4 години на работа и напуснаха по лични причини - тоест, не са се махнали след няколко месеца или след първата година поради криза на избора му.