Телевизия Европа /img/frontend/nomap.png"

Телевизия Европа

Защо триете мненията в защита на телевизията ????
Защото не ви отърва ли? Защото и Вие  поддържате посредствеността? Тайна ли е че лейди Д беше несправедливо покровителствана в продължение на години в цялата си посредственост. Тайна ли е че тук пишат некадърните - изгонени репортерчета, тайна ли е че се мислят за велики, а ако трябва да сложат ръка на сърце и да кажат с кое интервю се гордеят, кой репортаж им е Уникален - просто няма такъв????? Питам, тайна ли е това?
Уважаеми колеги, сложете ръка на сърцето си и признайте пред себе си - с кой свой материал наистина, ама наистина сте направили нещо Уникално, Значимо...Помогнали сте да се реши някой казус, разчепкали сте някой проблем, били сте на гореща точка - Истината уважаеми колеги е че няма такива. От НС в телевизията. От Министерски съвет в телевизията. Това е репортерство на паркет. Това не е професионализъм. Това е НИЩО. Бъдете честни, ако не тук, поне пред себе си!!!!

Не сте прави. Атмосферата в ТВ Европа е като навсякъде в медийния бизнес. А хората въобще не се сменят като носни кърпички. Сътресението сега мисля, че е продиктувано единствено от смяната на шефа на новините. Всички Вие сте против промяната и поддържате статуквото. Относно осигуровките - защо се съгласихте? Всеки има право на избор в този живот. Заплахите ви сега са продиктувани единствено от факта, че сте извън борда. Жалко за вас и за цялата помия, която изляхте.
И моля, не трийте мненията!!!!!!

Заплащане - Ужасно, ама ужасно ниско за служителите. Осигуровки на 270лв при 4 часов работен ден.Уважение - Нулево. Викове, крясъци, заплахи. Такова им е възпитанието на мениджмънта.Привилегии - Привилегиите се изразяват в това да Ви бъде хвърлен като на животно някой билет за театър или кино, и то по начин, който да те накара да си унижен и жалък.
Ваучери за храна - НЕ.
Допълнително здравно осигуряване - НЕ (дори реалните осигуровки към НОИ не се плащат, та какво остава за допълнително осигуряване)Фирмена сигурност - Никаква. Можете да бъдете уволнени за най-малкото нещо от Л. Попов. Зависи как  му е минала вечерта, колко е пил, с кой си е легнал.Натоварване - Многократно надхвърля длъжностната Ви характеристика. Потенциал - Шанс за развитие НУЛЕВКолеги - Колегите не се задържат много поради изключително лошата атмосфера, неплащане на осигуровки и липса на екипност.Работна среда - Отвратителна! Никаква работа в екип. Непрекъснати псувни и ругатни.
Като цяло на никого не препоръчвам това място. Бихте се изумили на какво ниво е БЕЗзаконието в тази телевизия.

Драги ми колага/колежке, би ли споделила кое е изключително циливизованото и европейското в климата в тази "телевизия"? Това, че изключително честно те осигуряват на 270лв и 4часа, за да плащаме безбройно многото грешки на много кадърния и европейски търговски директор Морфов? Много е европеско! Много е европейско и незадоволения ерген Любо Попов да те напсува и да те заплаши, че ще ти разбие главата. Като цяло всичко е изключително европейско. Само, че има едни правила нар. ЗАКОНИ, кото трябва да се спазват! А в тази престъпна телевизия наречена ТВ ЕВРОПА закони не се спазват. "ЕВРОПЕЙСКА" му работа!

Всеки има право на мнение, а моето е, че до тук са писали хора, които не харесват новия директор новини в телевизията. Мисля, че климатът в телевизия "Европа" е изключително цивилизован и европейски, а хората, които са писали по-горе са онези, които са уволнени поради некадърност.

За тази телевизия може да се напише настолна книга по отношение на беззаконието..., ако имаше държава на мястото е те Европа отдавна да беше заличена... това обаче са общи приказки за това по същество.
Заплащането - ниско, ниско, ама много ниско.
Отношението - като към бели роби
Работното време - колкото повече, толкова повече, но за по-малко пари
Ръководството - има хора даже за затвора - Любо Попов - някакъв стар, незадоволен ерген с психични отклонения Живка Георгиева - някаква стара номенклатура с връзки, която им прикрива всичките далавери, Емил Младенов - обиколил 101 телевизии, изхвърлен поради некадърие и неправещ абсолютно нищо в Европа, освен да клюкари, злослови и забива ножове на хорицата. Но както е казано в българските поговорки - "Рибата се вмирисва откъм главата". А главата е онзи пелтечещ смешник, с претенции за писател и интелектуалност, а всъщност нищо повече от една кръгла нула - ЕМИЛ СТОЯНОВ. На всичкото отгоре такъв женкар, с толкова любовници..., та нищо чудно да тръгне и да ви посяга...
Професионалното развитие - е, че то сигурно във фирмите по почистване човек може да се издигне - от метач, например, до шофьор на колата или отговорник на всички чистати. тук - мисия невъзможна!
Сигурност - ще ви заблудят, че сте много важен, ще ви накарат да подпишете 3-годишен договор, след което един ден - по средата на работата ви, просто ще ви изритат, без никакво обяснение.
Това е най-най-най-краткото, с което може да се опише работната атмосфера.
Още ли искате да работите на това европейско място?
Крайно време е институциите да си дойдат на мястото, да извършат поголовни проверки и тази дупка, наречена Европа, да бъде или изтрита, или уволнени изброените индивиди.
Прав Ви път, само да не съжалявате