"Заубер" ООД /img/frontend/nomap.png"

"Заубер" ООД

Здравейте, работила съм във фирмата преди години и съм с отлични впечатления. Работната атмосфера е много добра, колегите се държат много свободно и имат приятелски отношения. Работи се много професионално и същото време без напрежение. Заплатите се получават винаги навреме, даже в повечето случаи дори по рано от края на месеца за който се отнасят. Във фирмата предоставят служебен автомобил, телефон и лаптоп. В много малко фирми в България се работи толкова професионално и спокойно. Препоръчвам.

Здравейте, някой има ли отзиви за фирмата?

Не знам нищо за работните условия и атмосфера, но за почистването мога да кажа само едно - ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ. След като почистят след тях е по-мръсно, отколкото е било преди да са дошли. Обещават за определена цена да свършат конкретни неща, а правят само половината от тях. Персоналът им (включително мениджърите) са изключително груби и некомпетентни. Държат се нагло и арогантно. Дерат кожи с цените, а работа не вършат. Чудя се фирмите дето са си ги написали, че уж са им клиенти дали изобщо са чували за тях или просто са чули за някакви фирми и са ги сложили като мними клиенти на сайта си

моля ако някой има информация за фирмата да сподели - атмосфера, заплата и тн.