60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Работих в жалката фирма в Пловдив две години и просто нямам думи, с които да опиша колко са малоумни!
Единственият проект, който не беше пуснат да работи от вкъщи беше Скай разбира се, защото, видиш ли, винаги се изтъква фактът, че поради GDPR и защото е "много скъпо" няма как да се осъществи.
Набутаха ни да обслужваме освен пародийния интернет от 2mb/s, така и телевизията на Скай, която уж нали е нещо велико (според ОМ-овете и мишките мениджъри), добре, че на мен не се наложи, горко им на колегите, не получиха и един лев от това...Някой ще се излъже да попита за колко пари, е ще ви кажа - първите 6 месеца 950 чисти, 60лв ваучери и уж измислен бонус от 500лв ама, нали, бруто ;). След изпитателния срок всеки получава договорче, защото дори да не знаеш и дума английски фирмата иска роботи и нищо повече...парите - 1100лв чисти, измисленият бонус също. Да вметнем, че когато клиентите дават оценка след разговора ви, всъщност оценяват услугите на самия доставчик (които са покъртителни) и ти дори нямаш правото да кажеш аджеба, че гласчето му отива за теб, въпреки че си му изблизал всички лайна от гъза.И в случая ако ти даде по-малко от 9 - няма бонусче, само ти пада целия процент и ти го набиват в гъза.
Така наречените увеличения на заплатата - супер нищожни и подигравателни - 100лв брутни на всеки 18месеца и то ако работиш като вол..как ви звучи?
Работата се състои в слушане на мрънкане от адски адски тъпи клиенти, които ти трябва всевъзможно да глезиш...разбирам, че в края на краищата това е Customer support, но все пак не смятам, че е удачно да бъдеш мачкан от всеки клиент, обаждане след обаждане и после мениджъра да ти мрънка, че си дошъл на 15 мин и 10 секунди от почивката, демек нали си закъснял зверски и трябва да върнеш от следващата почивка, защото имаш таймер дето ти отброява почивката...
Сесиите с мениджъра всяка седмица - ужасно непродуктивни, слушате обаждания и нали получаваш велики съвети от човек, който лежи на стола и ходи на срещи цял ден и е зверски уморен от това или ако е кифла жена пуфка и цупи джуки по цял ден от "напрежение"... мениджърите са едни мързеливи същества, които просто са намерили лесна работа, дето могат да избутат до пенсия, нямат мотивация да се застъпят за теб и като цяло не им пука стига да работиш и да изкараш над 50%, за да хванат и те някакво бонусче от 100-200лв...
Изобщо бягайте от тия евреи, никой не му пука за вас, нито на скапаните мениджъри, още по-малко на ОМ-овете..има далеееч по-добри кол центрове в София и Пловдив, не се набутвайте, само загуба на време, нерви и пари :) А и да не забравяме, че много силно се опитват да ви облъчат със скапаната си фирмена политика, пазете се от секти

60К с две думи може да бъде определена като пълна пародия. Много обещания преди започване и още на първия месец осъзнаваш, колко жестоко си се прецакал. Работната атмосфера в Пловдив е трагедия, 500 човека натъпкани в една зала като хамстери във времена на Ковид. А това, което hr-ите обясняват как никой не е бил съкратен заради локдауна изобщо не е вярно - бяха много хора, без никакво предупреждение или обезщетение. Възползват се, че във фирмата работят главно 19 годишни, които не си знаят правата. Текучеството на персонал е огромно, не случайно обявите за работа стоят постоянно. Само човек с отрицателно IQ би се задържал на работа там.

Здравейте, в това прекрасно местенце, наречено 60К изкарах повече от година в един от по-малките и забравени от бога проекти. Освен ужасният график, включващ дневни, нощни и вечерни смени, които изпиват желанието ти за живот и след които не знаеш на коя планета си, камо ли как да си свършиш кадърно работата, отношението на мениджмънта на всички нива беше крайно пренебрежително, заядливо и дори пасивно-агресивно. Докато 10 души се гърчеха да поддържат 24/7 coverage, за всеки технически проблем за който ти не си отговорен по никакъв начин, тези хора бяха готови да те разкъсат. В същото време, никой не ти осигуряваше адекватни разяснения и отговори, било то за работата или организационни въпроси когато имаш нужда от тях. Оувъртайм и бонуси не съществуваха в речника на никого и поощренията се състояха в 2 изречения в някой имейл, ей така, между другото. Работата е изключително неблагодарна, неприятна и доста стресова,а смените само влошаваха нещата. Колегите са страхотни и са готови да ти помогнат, тъй като всички сте в едно и също положение. Това е крайно недостатъчно обаче, тъй като заплащането беше посредствено.

Генерално, не го препоръчвам на никого, освен ако не работи с повече един език, а не само с английски и то определено не за малък проект.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от три години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Абе ако имате шанс за Telus изобщо не си правете труда за 60K. Колегите ми бяха приятни, но политиката на компанията е да те изцедят. Извънредни часове няма, а от смени ще те режат, за да ти платят по-малко. Като за начало дори не плащат досатъчно, а в други компании за по-малко работа ще ти плащат повече.
Ако нямате избор,останете в 60К за малко, но не ви го препоръчвам в дългосрочен вариант.

Мотото на фирмата не е "I am unique, I am valued", а е "Аз съм у Ники, аз съм Вальо Т.". Спрете да го бъркате!

До ейчарчето,

Виж сега млади яйчарю, сега ще те светна нещо.

"БОНУС" се нарича, когато дадена фирма плаща "ДОПЪЛНИТЕЛНИ" пари за добре свършена работа или по друг повод а не пари които отнема от заплатата ти, когато си бил в болничен или отпуска.
В случая ти твърдиш е че служителите трябва да са благодарни на фирмата за това че изобщо са си получили цялата заплата.

Тази простотия я има само в 60К, затова сте на тоя хал.

Ейчарчето май се завърна.
Скай е единственият проект, дето държи фирмата. Там вземат куцо и сакато, та няма и как да уволнят някого. Ама лично знам случаи, когато на хората им идва в повече по цял ден като папагали да повтарят едно и също на индийците в UK. Така нареченият бонус всъщност би трябвало да е част от заплатата. Я кажете, колко човека вземат сега овъртайм? Ако можехте, щяхте да наемете и повече, ама дору в Пловдив будалите са крайно количество. Ако някой наивник си мисли, че може да се надява на повишение - да прецени първо колко връзки има във фирмата. И да погледне как се раздават смело заплахи към бившите служители - в тоя сайт достатъчно се изписа. Лично аз помня поне 2 случая, когато фирмата нае много хора и ги уволни точно преди края на изпитателния срок. Та да, ако някой не го уволнят, значи наистина работи за двама. На работа остават само крайно мързеливите и търпеливите.

Искам да искажа мнение за проекта “Скай” в гр.Пловдив.
Първото което е 60К цени нас като служители, по време на карантината въпреки промяната в обема на работа, нямаше нито един съкратен служител. На всичкото отгоре направиха всичко възможно да си вземем и бонусите.
Като работа- натоварващо е, разбира се, но много зависи и от твоята собствена нагласа. Като цяло се свиква бързо, винаги има кой да ти помогне. Работната среда е приятна, най-вече защото ние си я правим такава- колективът е страхотен!
Сигурността във фирмата е 100%, след като вземеш постоянен договор и ако си вършиш работата прилично. Няма съкращения, обявата в jobs.bg е винаги публикувана, но това е, защото се разрастваме все повече.

60 кея е изпята песен,то е ясно на всички,БГ не е Индия и повечето кадърни хора са се опарили и отдавна избягали от офиса на полето.Пяви се в един коментар имато на Светослав Брайков,който бил някакъв си регионален мениджър за Пловдив,та искам да изкажа благодарности на живота,че ме срещнал с този плазмодий ,както и други като него и това ме е мотивирало да намеря нещо много по-добро! А как от що годе свежо момче с дълга коса и т-шърт на Рамщейн се превърна в мазен ШЕФ на кокошките с коитосе гледа с влажен поглед си е проблем на както сам се е нарекъл СВЕ.Ако пък някой се заблуждава,че фирмето на Джонката се "разширява",грозната истина е че се стеснява и Пловдив им е спасителната сламка,понеже в София на с тези умрели проекчета и смешни пари вече няма кой да работи.