60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Всички са зле, само Т.Йоргов е топ пич!

Вече веднъж казахме, че не намираме тази платформа за подходящ или официален канал за комуникация за 60К.
Отново бихме искали да поканим всеки, който има какво да каже за условията на работа или има идеи за подобряването ѝ, да се свърже с нас на [email protected] На всеки получен имейл ще бъде обърнато внимание.
Съгласни сме, че комуникацията с хората в компанията е най-важна. Точно затова предпочитаме и апелираме тя да не се извършва чрез анонимни профили във форум с неясна собственост.
Именно това кара всички да се съмняват в автентичността на постовете.
Ако работите в 60К и имате какво да споделите на и за мениджмънта - пишете ни.
Изразяването на мнение в неофициални канали няма как да бъде взето под внимание.
Гордеем се, че в нашата компания имаме политика на отворени врати. Изпълнителният директор is more than happy да отговори на въпроси и запитвания на колеги.

С уважение:
отдел Човешки ресурси

Към новите попълнения по високите етажи: Опитайте да слезете малко по етажите надолу, поговорете си малко с хората, ще видите че не е толкова лесно да замажете всички глупости, които се случват, с фалшиви постове.
А за нови офиси... Вие шегувате ли се :D То в момента едвам запълваме сегашните места в Пловдив и София, а вие говорите за набиране на нови кадри във Велико Търново и Благоевград :D Как ги набирате като там фирмата нито има сгради,нито има HR персонал... Не че останаха много хора от HR колектива - след поредното наемане на крайно некомпетентни и арогантни хора си тръгна половината персонал на отдела само за 2-3 седмици. Ако някой кандидатства за там, да го има предвид. Когато хора работили с години, и направили не малко за цялата компания, си тръгват масово за седмици говори само за себе си.
With all that being said - в 60к има страхотни, добре платени проекти, където ще срещнеш невероятни хора и разбрани и добри мениджъри, които се интересуват от теб и искат да те развиват. Има проекти с прекрасни бонуси и инициативи, с добра обстановка и отношение. Има места където всеки ще се погрижи да бъдеш чут, уважен и разбран.
Но е факт, че тези проекти не са мнозинството. И е факт, че не се знае колко време ще ги има, защото си личи, че фирмата не смогва финансово по всичките орязани финанси за тиймбилдинги, бонуси, обучения и елементарни неща като почистване и лекарства.
И фалшивите коментари, съчетани с липса на комуникация във фирмата и надменно отношение от "баш мениджърите", изобщо не помага.....

Аз съм настоящ служител на компанията вече над 6 месеца и мога да разкажа за процеса от самото ми влизане в 60К. На интервюто се срещнах с рекрутър, който честно казано беше доста некомпетентен и не ме впечатли с нищо на интервюто относно компанията, при положение, че избора на пазара на трува е голям, но така или иначе аз бях на зор да започна веднага работа поради финансови затруднения в семейството ми и слава богу имах второ интервю с мениджър на екип, който беше доста по-адекватен. Интервюто включваше и езиков тест, който е много дълъг и не си бях предвидил толкова време за срещата, та го имайте предвид. Като цяло процеса по започването ми беше бърз, имаше една много приятна жена която прави индъкшъна на първия ти ден и след това прекия ти ръководител те поема. Ръководителя на моя екип е доста разбран човек и постоянно ме насочва към това да се развивам и променям към по-добро както и сам да откривам грешките си, което на много малко места се насърчава, особено ако правиш грешки често- обикновено те уволняват. Та в това отношение фирмата има добри мвниджъри, които знаят какво правят и как да задържат хората си и да ги развиват, друг е въпроса колко самата компания ги развива. По отношение на колегите има и чишити, ни като цяло екипа е сплотен и си помагаме. По отношение на локацията си е бая далече, ама пък имат сибствен транспорт, което на мен лично ми намаля разхода за пътни месечно и то доста. Не бих казал че заплатите са много високи, ама пък и сравнени с други кол центрове коловете ни не са чак толкова много и си има доста бенефити като това че спестявам пари от пътни, фризьор, дават ваучери за храна, не плащам карта за фитнес щото си имаме- е не е най-якия ама все пак е удобно и пестиш разход. Като цяло не е много напрегнато и си заслужава да се работи тук, защото идеално никъде няма, тука поне си плащат коректно заплатите, оувър тайма и нощните смени. За хора без опит си е добър старт.

Последните 6 поста не ги четете изобщо. Писали са ги пишман ейчарите. Просто разреждат негативните мнения за фирмата с пълни глупости. Шуробаджанащината е на ниво. Най-добре са красавиците с леко поведение, особено ако се подмазват на правилния шеф. Тях няма какво да ги мислите. Ако се задържите над година във фирмата, значи сте особен непукист.

Към колегата от Пловдив - не е вярно, че само мрънкаме. Работя от 2 години и половина в 60к в София. Мрънкат само тия, на които не им се работи или не са се разбрали с някой тийм лидер. Не е идеално, но колегите са супер, работата е спокойна и като цяло не виждам проблем. В Пловдив сигурно сте по-весели, ама пловдивчани са си айляк :)))

Понякога като нямам кво да правя влизам и чета тук глупости за забавление. Работух две години в 60к в Пловдив. Всичко си беше супер с хората, работата. Не съм имал никакви проблеми. Или в София много мрънкате или не знам какво работите там. Обаче продължавайте защото е много смешно да ви чете човек.

Да, дейността на комапнията се разширява. Има обяви в jobs.bg. Налага се да се разширим, заради новите клиенти, с които ще работим от есента.
Всичко друго са празни приказки на хора без работа.
Приятен ден!

hahahaha! novi ofisi? za nishto takova ne sam chuval... rabotq tuk ot minalata godina i ne sam razbral da se razhirqvat

Не знам какви промени се правят в управлението на компанията, но предполагам, че е заради плановете, да се разширяват. Вече акивно набират хора в Благоевград и Велико Търново. Може би това тревожи доста хора и затова отново има хейт атаки. Нищо ново под слънцето...