60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Как е в Security escapes. Интересува ме менудвмънта , стрес, натоварване, възможност за развитие/

А дали има нещо вярно чче в тази фирма заплащането е много по ниско за същата работа като го сравнява ш с техни конкуренти?,предстои м да взема решение дали да почвам там а не.съм се интересува ла досега от другите колцентрове в бг?

Ами разбира се,че зависи  в кой проект сте !Българските проекти колкото и да се опитват да ги изкарат готини са много зле откъм заплащане и отношение.За другите-Сийътуейв например е сносно откъм пари,но пък има голяма шуробаджанащина и това неминуемо дразни и мотивира хората да се махат;)...Сфинкса си знае!В уж много успешният проект Зумба положението е подобно,само че там някакви си кв...и са се взели много насериозно и  кадърните хора отадвна се махнаха,така че карат на изпарения.За томас кук и ибей положението е смотан мениджмънт,хора,които не си дават зор за малката заплата и така посредствено минават дните.Драмата е в Скай,там 2/3 от  хората се махнаха заради ниско заплащане в сектора и естесвено некадърен мениджмънт!Успех на кандидатите!

С интриги проект не се ръководи . Мениджърката на проекта  Надя Тотева започна на този пост със  списъци за уволнения и заплахи . Работния и ден започва на обяд с порция Skype , след това на по цигара с приближен кръг с които се дискутират колеги  включително и пред служители , които не са от Бг проекти . Голям смях пада от  интрижките. Станах неволно свидетел  на това. След това пак Skype и т.н. Няма такъв мениджър по другите проекти. Натиск срещу колегите , които са  добри търговци да не надигат много глава и т.н. Аз говоря за проект Виваком , където колегите са с хиляди продажби зад гърба си . Ще дойде време и на ръководството на 60К ще му се наложи да издържа проекта защото много свестни колеги напуснаха , а работата е достатъчно тежка и работата не е за всеки . Иначе фирмата е коректна към служителите си : заплатите не закъсняват , осигурен транспорт , ваучери .

Коректни работодатели, заплащане на време, уникална атмосфера. Ако сте се лутали в повечето места за работа-с тази те не могат да се сравняват. Заплащането е много добро, спрямо това, че седиш по цял ден пред компютър и усъвършенстваш изкуството да продаваш и да говориш с хора(поне в проекта който се намирам аз). Има всички екстри, добра атмосфера, като първото от тях е страхотни колеги. По-високо поставени лица като тийм лидъри и мениджъри постоянно те питат дали всичко е наред, ако не се справяш винаги ще ти помогнат и обърнат внимание.Възможност за изграждане на кариера и разбира се дългосрочно приятелство. Всички за усмихнати и идват с удоволствие на работа. Няма да ми стигне ден да напиша плюсовете. Но ако сте мързелив и некачествен боклук, който мрази да работи и да ходи на работа, тогава това не е за вас, като първата причина е, че не го заслужавате. Там българското робско мислене приключва още с влизането ви в сградата.

Като бивш служител на фирмата до преди 6 месеца, ще кажа мнение за неща , за които се сещам на случаен принцип. За краткия си престой там забелязах няколко неща , много зависи в кой отдел ще попаднеш. Аз конкретно бях в новосъздаден тийм по нов проект , като таргета , който изискваха от Израел беше непосилен , първо заради адски слабите сървъри и проблемното стартиране на софтуера. Хубавото нещо беше , че конкретно двамата директни мениджъри Краси  и Лили,  се опитваха да договорят най-минималния възможен таргет и това помагаше на двете страни. Дали това беше , защото са добри лидери или защото и тяхната заплата зависеше от това , не знам. Имайки в предвид , че е нов проект , по малко и от двете е моето мнение. С двамата мениджъри никога ама никога не съм влизал в пререкание , не са ми правили забележки или да са показвали открито недоволство  и то не само аз или към мен, през 99% от времето сме работили под патронажа на Лили и тя винаги се е отзовавала и помагала. За заплащането да кажа няколко неща , заплатата идваше с точност до минутата , имаш ваучери от 50 лева всеки месец , които без проблеми си позлваш през месеца за хапване , когато си поръчвате храна или нещо подобно. Атмосферата в офиса беше добра , има си кухня , където можеш да обядваш , да избягаш за 5 минути от компютъра и прочие. От бонуса никога не са ми разяли , независимо дали си покривам таргет-а или не. Имаше коледно парти , на което не отидох , но всички бяха доста доволни , включително се раздаваха парични награди за най-креативни костюми. На Хелоуийн , също раздаваха парични награди за най-креативни костюми. Цялата работа е в кой тийм ще си , има хора цял ден киснат във фейбук , други цял ден бачкат , въпроса в някои екипи беше да си си свършил поне наполовина добре работата и нямаха претенции към теб. Като цяло най-лошото нещо , което ми направи впечатление беше , че никой нищо не искаше да направи по въпроса със сървърите , защото доста често е имало случаи аз почвам работа в 9.00 , сървъра ми тръгва в 10.30 , после си пишеш за колко време каква работа си свършил и аз ако съм можел да свърша нещо за 30 минути го пиша , че съм го работил 2 часа, тия в Израел виждат и недоволстват. Най-лошото беше , че от Израел ти поставят една задача , до обяд си с нареждане да я зарежеш почваш втора и гониш таргет по нея като за цял работен ден и шефовете нищо не казваха на хората от Израел , опитваха се всячески да спасят положението , включително и Лили е работила с моя екип , за да може да се покрие таргета , вместо да обясни на горния етаж , че е физически невъзможно. Нейният проблем беше , накрато може да си го обясните с Orange juice test , което в нейния случай беше 50/50 , хубаво и лошо. Като цяло съм доволен , НО всички колеги , които останаха след мен са много разочаровани , чувал съм потресаващи работи , които не искам да споделям  , изкарваше извън нерви. За хората , които са недоволни или няма да се съгласят с моето мнение или ще кажат , че съм някой от шефовете или , че съм платен или ме припознаят с техен колега , който все още работи там и пише положителен коментар нарочно , за да се подмаже и прочие , е уви не съм. Със сигурност ако някой си направи труда да сподели какво е преживял той , за неговото прекарано време във фирмата , ще чуете лоши неща , които може и да са вярни.

тук поне заплащането е правопропорционално на усилията, които полагаш, независимо от проекта - азбях няк-ко мес-ца в бг проектите, имаше тест и после се преместих в чуждестранен - ест. и заплащането в момента е по-добро, но се изисква  и повече квалификация - ако беше иначе,вероятно нямаше да има обяви за нови хора с езиц;
като отиваш в офиса, все едно отивам при семейството - има атмосфера на спокойтвие
учех докато работех,не съм  имал проблеми, в бонус си запазих нивото вна езика от ежедневната чу епотреба
ако търсите негативи, винаги ще откриете нещо, но е важно да сте склонни понякога и компромис да направите - фирмата ще ви обогати и е полезен опит, има какво да се науч, аз не съжалявам

Беше много приятно да работя за тази фирма преди 4 години. Хората са млади и готини. Отношението от мениджмънта е отлично! Може да се каже, че ходех на работа с удоволствие!

Здравейте,аз съм бивш служител на 60К  и по-точно от националните проекти.Не започвайте там,защото условията са ужастни-много ниско заплащате-430 лв нето ,/спрямо труда,който вършехме да разговаряме с недоволни клиенти,превъртяни бази от други кол центрове и др/.Таргетите са нереално изпълними!Ръководството на БГ ПРОЕКТИТЕ е под всякаква критика!!!!Трябва незабавно да напуснат " двете ръководителки" .Единственото хубаво нещо бяха колегите,но всеки иска да напусне оттам,но го е страх от това дали ще може  да си нова работа.Ако някой иска да започва там не го препоръчвам,освем ако му е първа работа или пък няма друг избор.

Работя от 5 години и съм много доволна! Колегите са супер и шефовете на проектите в който съм работила са се отнасяли винаги с разбиране и уважение. В българските проекти заплащането е малко на за това фирмата предлага езикови курсове. Аз работя с 2 езика и единят от тях го усъваршенствах тук с 6 месечен курс проведен в офиса на фирмата, без да се налага да ходя някъде в школа и после да бързам за работа. Заплатата чисто е около 1200лв., като има и бонуси.