60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

До Sense Ticketmaster.1. Никой не ти е трил коментара,просто е на втора страница. 2. Да Тикетмастър е един уникален проект, който обаче трябва да е в точните ръце. 3. Да, HR вмомента доста им куцат нещата горе. 4. Престани да лъжеш,защото лъжеш само себе си. Този ден,за който говориш,ти дойде съвсем нормално на работа и след около 30-40 минути си тръгна супер демостративно, като хвърляш мяташ чанти и тряскаш врати,понеже разбра,че ни бе забранено да си зареждаме телефоните в компютрите и в контактите,където са включени. Ти постоянно си търсеше причина за да те няма и си вадеше болничен. Та теб те нямаше през една седмица, незнам кой работодател на света ще те изтърпи. От всичките болнични,които имаше, човек се замисля как още си жива. Най-лошото е, че се отнесе и се отнасяше с колегите си неуважително, никога неможеше да се разчита на теб,защото никой незнаеше дали ще дойдеш на работа следващия ден.
Незнам за какви съдилища говориш, с какви очи ще заведеш дело, на базата на кое, и кой вобще ще подкрепи възраженията ти, само ти си знаеш. Само напред,възхищавам ти се. Току виж пък ти се получат нещата, понеже доста си си повярвала. Има неща, за които съм съгласен с теб, но има и неща,за които ти самата знаеш много добре, че не са така, както ги пишеш.

С уважение,
Твой бивш колега

Здравейте,заслужава ли да се пробвам за работа там? Как е като заплащане,отношение,работна среда.Подходящо ли е за студенти ?

Sensе съм от шведския проект:
Изтрили сте ми коментара - но това няма да спре хората да казват истината такава каквато е за тази смешна фирма. Нищо ново няма там само дебили!
От всичко, което виждам, а бях там вчера - положението е изключително зле. Работи се с 1/3 по-малки хора отколкото е необходимо по проект, ако някой не дай си Боже се разболее или напусне - ще се видят в чудо и ще загубят много повече! Тепърва идва Коледа и продажбите се утрояват, но това заблатеният мозък на "мениджърите" няма как да го смели! Мен няма какво да ме мислят, аз работа друга вече имам, проблемът е в тях и за това затъва с всеки изминал ден все повече и повече!
Свидетели не ми трябват, аз, документално съм бетон, свидетели им трябват а тях, да видим как ще докажат, че оставането в болница е непрофесионализъм, въз основа на който ти се намалява заплатата.
Не ме интересува кой е любовница и кой какво е, собственикът Господ го е наказал достатъчно много вече - но всякакви лидер чета под него, които искат да трупат актив на мой гръб ще имат да вземат! Изобщо няма да се дам защото съм в правото си! Съд има и там ще се разберем! Или ако не съм - да го докажат! Те за 3 месеца не можаха и заместник да ми намерят, виждам какво представлява "човешките" ресурси като отдел!

Рая се казва мениджърката на човешки ресурси. Не е случайно, че има такова голямо текучество там. Отношението й е непрофесионално и под всякаква критика. Работя във фирмата от една година и нищо добро не мога да кажа и това което прави впечатление на мен и моите колеги е че се разхожда като собственичка на фирмата. Ако уважавате себе си бягайте от там.

Искам и аз да споделя моето мнение относно човешките ресурси в 60К. Работя от няколко месеца в тази компания, но постоянно чувам от колегите какво се случва в отдел HR. Някои от моите team leader-и ходят на 7-мия етаж и правят интервюта... до тук добре. Това, което те споделят е, че там е нещо страшно. Най-голямото текучество е в този отдел, сменят ги през няколко седмици. Не знам дали ги уволняват или те сами си тръгват, но е брутално наистина! Аз сама съм виждала как служители там плачат и изпадат в истерия, докато слизат да пушат цигари долу. Явно напрежението и работата са много. Колегите казват, че имало една жена, която е Мениджър там и ги унижава всички наред, затова не искат да работят с нея. Мисля, че се казва Мая. Аз лично съм доволна за сега, но аз работя като оператор в Ebay. Работата е спокойна и екипа е готин. Дано да е помогнала тази информация на някой.
60К се вмирисва откъм 7-мия етаж.

Към питалия за човешки ресурси: ами просто в 60к трябват много хора и се звъни на всеки пуснал СВ и почти всеки от тях се кани на интервю по час и нещо, затова напускат защото гледат че по други фирми има повече свободно време. За израстване, мисля че относително бързо има възможност за повишение в Старши, ако целта ти е да си украсяваш биографията, оттам нататък зависи колко те мързи да бачкаш. Говориш едно и също всеки ден с разни непознати, тази професия е така общо взето.

Едно от най-лошите места където съм работила ! Първо, за да можеш да си вършиш работата трябва да имаш акаунт в системи за една от които не ми беше осигурен достъп 7 МЕСЕЦА ! И знаете ли какво се случваше ? Когато клиентите се обадеха да проверят за наличност, аз трябваше да ги поставя на холд, за да изчакам някой от колегите ми да се сети да отговори на запитването в пощата и така беше докато клиента не се изнерви или не затвори. Още по смешното е, че дори една от мениджърките нямаше акаунт. Освен това трябваше да обясняваме някакви пълни глупости, че ако някой върне нещо по пощата трябва да чака 1 МЕСЕЦ да си получи парите дори на края на смяната се е случвало да оставам да говоря с хора да се опитвам да им обясня някакви глупости на които дори аз не вярвам и за секунди да си изпусна превоза (а в това време няма как да се прибера, защото работата е в края на града). На всичко отгоре от теб се очаква докато отговаряш на обаждания, да пишеш имейли до куриерите за пратките и да отговаряш на други имейли които трябва да са поне по 30, от които ти се връщат половината за някакви глупости.Много пъти ми се е случвало да оставам в почивките да върша работа просто, защото няма време. И никога не получаваш дори една добра дума от мениджмънта каквото и да направиш. Дори хора които пишеха по 200 имейла решиха да напуснат, защото просто им писна. И последно, не бързайте да подписвате договор с тях, защото предизвестието е 2 месеца и като ви докарат до нервна криза никой няма да ви чака 2 месеца за друга позиция.

А каква е ситуацията в Human Resources.Има често обяви. Моля някой да сподели заплата,условия,израстване ит.н.

Трудно е да бъде по-зле от това...

Приключих с търпението и не само напускам, но от все сърце пожелавам на тези нагли лъжци да получат възмездието си. Пропуснах какви ли не възможности, докато се стараех да съм лоялен тези повече от две години робски труд.
Тотален фарс на работодатели и компания.
Четете навреме какво сме писали прецаканите от тях. Бях убеден, че са пресилени оценки, но напротив истината е още по-грозна!!!!!!!
От собственика Джон и нацицорената селянка любовницата му Рая Свирката - само измислици и празни обещания. Само чака Райчето удобен момент да му завърти някоя тръба в офиса за да я остави на поста й след поредната издънка. Само се замислете колко хора се махат щом имат всеки ден обяви и са толкожа отчаяни!!!!!!!!
Сбогом, селски Хепи помияри!