60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Здравейте,има ли някой, който е работил на 4 часа? Добри ли са условията и заплащането?

Само искам да кажа че съм в тази фирма от известно време конктретно в Ибей проекта, искам да кажа колко съм разочарован от отношението на тийм лидърите към работниците, а за старши агентите да не говорим за какви същества става на въпрос.
Така да видим:
1. Никакъв трейнинг като започваш
2.Уважение нулево от страна на старши агентите третират те като някакво нищожество ,пък недай си боже да ги попиташ нещо се сърдят и ти се цупят или пък те питат за какво изобщо си в тази фирма.
3.Мениджмънта е под всякаква критика.
4.Привилегии хах това са само сладки приказки докато не те наемат след това дупе да ти е яко.
5. работата е ама толкова затъпяваща че няма накъде повече
6.Заплатите са мизерни за този тип работа

Мисля че е безмислено да продължавам :D

Единственото хубаво в тази фирма са колегите :)
Та накратко бягайте надалеч от тази фирма освен ако не сте студенти или ви трябва спешно работа !!!!!

Кандидаствах в тази фирма и следните неща му направиха лощо впечатление.

1.HR Manager не беще прочела подробно автобиографията и каза неверни неща спрямо него,като ми звънна.

2.Друг човек от HR,с който се срещнах веднъж говори на ти , веднъж на Бие.Като цяло не ми хареса.

3.Комуникацията на "HR",като цяло им куца,според мен.Доста непрофесионално,като я сравня с другите BPO.

4.Парите,които предлагат са смешни на база на конкуренцията.С два езика , EUR 400,здравно след 6-тия месец.Казват,че дават и допълнителен бонус и т.н..Опитват се да те примамят,като ти разправят глупости,ама не падаме от Марс,все пак.Доста имат да учат по психология и етикет.Съмняваме да знаят какво е 5-HTP.Ако знаят,браво.

5.За сравнение,на запад минималната е kъм EUR 1200 a и там осигуrовките са по-големи.С две думи искат да минат тънко,само,че в момента няма хора за BPO,и взимат какви ли не хора.То добре е и те да печелят,защото създават работни места в България,за което браво,но все пак да се съобразят с реалността и да не печелят на гърба на служителите си.Не мисля,че е чак толкова трудно,всички страни да са доволни,но алчността....

Това е от мен.

Здравейте, HR ми се обади за длъжност Research Specialist with English and German, може ли да някой да сподели мнение. Благодаря

В продължение на 6 месеца и нещо вече работя за въпросната компания, и по точно отдела им към ебай.

Събрах относително компететно мнение и не мога да каже ще се промени даже и да съм тука за 2 години.

Заплатите не са високи, между бедността и добрия доход. Заплатата ще ви е около 760-860 лв след минавания на 6 месечния им период за тренинг. За равносметка познати в Sutterland работят за 1300-1500 лева. Отделно, освен ако не си носите храна, цените ако искате да си купите нещо от кетеринг системата са сериозно надути, което яде от дохода. Разлика в отделите в заплащане няма като цяло.

Местоположението: За много хора от София то е ужасно, офиса се намира зад летището и през приятните пролетни дни може да видите пасящи крави в близкото поле. Превоз обаче има и то безплатен от СУ до офиса и обратно.

Естеството на работа: Нулево развитие, прогресиране в фирмата не съществува, ако искаш нещо по добро напускаш просто и си търсиш друга фирма и компания. На мен лично обучение не беше ми представено, пише че го има но реално го няма, имах обучение три дена. Крайно не достатъчно като за начало. Но веднъж като се научиш работата е без мозъчна и затъпяваща. Не ми харесва начина за организиране на отделните задачи: Реално зимат 50 човека пускат ги в един конферентен разговор на скайп и става някво меле и бъркоч, важна инфомрация спокойно може да бъде изпусната от непрекъснатия поток от изрчения и накрая ти си виновен, че не си видял нещо. Голям проблем е липсата на организация.

Колегите: Колегите са млади студенти като мен, и често просто остават за година и напускат при завършване, малцина остават тук. Извършват се мероприятия от комапнията от време на време, и офиса има приятна обстановка.

Здравейте искам да попитам калво представлява интервюто и къде в пловдив се намира офиса

До анонимния от 20.11.2015, който иска инфо... ще ти кажа само едно - прочети другите коментари, за отдела в софия и си направи сам/сама изводите... фирмата е една - градовете са различни ;) успех!, ако решиш да пробваш

Моля, някой, който работи или е работил в пловдивския клон на 60к, да каже мнението си за работата там.

Интересува ме информация относно условията, отношението и заплащането.

Направи ми впечатление, че през няколко седмици пускат едни и същи обяви за CUSTOMER SUPPORT с владеене на различни езици + английски и се чудя защо е така. Пишете всякакви мнения, ще е полезно за бъдещите кандидати като мен :)

Здравейте, прекарах във фирмата около година, каквото са ми обещали са го изпълнили.
Най-много зависи в кой проект ще попаднете. Разликата в заплащането на отделните проекти е минимална, и част от условията се определят от Клиента на фирмата. Работата на слушалка не е за всеки, натоварването е голямо, а подкрепа от тийм лидер, старши агенти, оперативни мениджъри и т.н. клони към 0. Има и проекти, където се работи само по имейли или чат, там не е чак толкова натоварено, но пък е малко скучно на моменти.
Положителни страни: гъвкаво работно време, приятна работна среда, организиране на извън работни мероприятия и благотворителни инициативи и млади колеги.
Негативи: никаква корпоративна култура, не спазване на вътрешен ред, кариерно развитие минимално, локацията на офиса.
Надявам се информацията да е била полезна.

Здравейте. Днес ми се обадиха и ме поканиха на интервю. Честно да си призная информцията предадена ми от любезната девойка ме грабна много, но всичко приключи след като прочетох мненията тук. Искам да ви попитам заслужава ли си да си губя времето да ходя до фирмата (която е накрай света), и дали всичко написано тук е истина. Благодаря предварително!