Ди Джи Груп /img/frontend/nomap.png"

Ди Джи Груп

1 точка от 6 мнения

Моля ви не започвайте да работите във Витабиотикс! Милко е абсолютен измамник барабар с жена му Диана.нито ще получите бонуси за постигнати резултати нито пък някакво уважение. Само лъжи и заплахи.Влезете ли в аптека и споменете ли фирмата ще започнат да ви псуват и да ви обясняват как фирмата не става за нищо. Заплатата е една и съща ,няма да получите повишение . Офиса е пълна мизерия ,а колегите абсолютно некомпетентни. Нито един от тях не знае за какво е там и какво се случва. Всеки ден се въртят интриги от всеки. Средата е абсолютно токсична и много неприятна. Колите са в ужасно състояние,ще шофиране с риск за живота си ,а на Милко няма и да му пука за вас. Не си губете времето да ходите на интервю даже.

Собственикът Милко успя да измами и мен! Съжалявам, че не влязох да прочета коментарите тук... Милко, ако четеш, знай, че всичко в този живот се връща!

Управителят Милко Гавраилов е едно оплешивяло същество с поведение на женски полов орган. Успя да ме измами да започна работа при него с големи обещания, които впоследствие не изпълни. Дължи ми няколко заплати, спря да си вдига телефона и вече е даден под съд! Бягайте далече от тази фирма!

Изключително некоректен работодател, който не държи на думата си! Управителят е откровен измамник! Много внимавайте с тази фирма!!!

Не особено коректен работодател - да се внимава с трудовия договор и осигуровките.

В зависимост от критериите,но за да е кратко "нормално" или почти за българските условия отношение и поведение към служителите.