Кристера-Агро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Кристера-Агро ЕООД

Mn dobra firma, no imashe slujiteli koito netrqbvashe da sa v tazi firma v posledstvie bqxa izgoneni ot firmata no predi tova drugi xora posttadaxa zaradi lajite im

може ли някой да каже нещо за обявеното място за инженер-механик.
сериозни ли са, или..

Споделеното от ва за коя длъжност се отнася, ако имате наблюдения може ли да споделите и мнение за офис сътрудни с прако как стоят нещата за тази длъжност?

Наблюдението ми е, че тази фирма масово сключва с наетите си работници договори със срок на изпитване (който знаете, че по КТ е до 6 месеца), използват работника максимално през всичките 6 месеца и в последния ден на изпитването, когато той очаква, че се е справил с работата и ще подпише постоянен договор, без никакво предупреждение и без никакво смислени причини му набиват шута. Съветът ми е да не се полъгвате по високата заплата и служебния автомобил...:)