GEFCO България /img/frontend/nomap.png"

GEFCO България

Попринцип не е моя работа да коментирам за бременната жена,въпреки че е ужасно потресаващо отношението, което е получила, трябвало е да ги съди, но бях потресена от мнението на анонимния настоящ служител, поредния гъзолизец. Аз също до скоро работех в тази фирма и мога да потвърдя, че госпожа Милена Кирилова е най-ужасяващият работодател, който можете да срещнете, не знам кой изобщо я е назначил. Със сигурност не ви препоръчвам да работите там, ако не лицемерничите на "шефката" няма да имате успех. Липсва на всякакъв професионализъм и не случайно често си търсят нов персонал!

Реших да пиша по повод мнението дадено от Биляна. Служител съм във фирмата и мога от първо лице да кажа, че нищо от написаното по отношение на колеги и работен процес не е вярно.
Биляна, дали си направихте труда да разберете колко от колегите са работещи хора с деца, колко момичета има, които в момента са по майчинство и колко такива има, които вече се върнаха от майчинството? Ами десетки са! И всеки, който е работил с госпожа Милена Кирилова, и я познава, знае, че тя няма такова отношение. Може би има причина за случилото се с Вас, която много удобно не сте споделили!?
Всеки има право на мнение и доколко може да бъде обективно е друг въпрос, затова няма да се впускам в подробности относно работния процес, но смятам, че е показателно това, че има много хора във фирмата, които са с дългогодишен стаж.
Искрено се надявам да успеете да намерите работна среда, която Ви удовлетворява и оправдава очакванията Ви. А и да успеете да се задържите на работа.
С най-добри пожелания,
Служител (с деца)

Живях дълго време в Германия и смея да твърдя, че езиковите ми познания са на много високо ниво. Кандидатствах за длъжността фактурист именно с немски, надявайки се, че фирмата покрива високи стандарти на работа, след като бях свикнала на немска дисциплина.
От самото начало вложих много усилия и желание за перфектно изпълнение на възложените ми задачи. Обучението, което трябваше да е месец протече много повърхностно, служителите видимо нямаха стимул да работят и изпълняваха всичко през пръсти.
Най-голямото разочарование настъпи след като споделих за бременността ми и директно ме освободиха. Г-жа Милена Кирилова се държа изключително грубо, заявявайки, че не им се занимава с бременни жени, които ще излязат в майчинство и ще “ощетят” фирмата. Изключително съм разочарована от отношението им и определено не препоръчвам да работите там ако имате деца или смятате да имате такива!! Освен това в работния процес цари хаос и анархия, ползват се постоянни почивки и работата остава на заден план. “Купоните” в офиса са по-ценени от изпълнението на задачите, които и често се предават след определения срок.
Имах големи очаквания, но останах много разочарована, бягайте далеч!

Нещата стоят по следния начин. Заплащането е над средното за страната. Натоварването не е голямо, фирмата е подходяща и за родители с малки деца. Има допълнителни ползи, както и в други фирми, но не в пълен пакет. Минусът е, че образованието не се отчита и вземат на работа и нискоквалифицирани хора само с езици. Също така и израстването е трудно. Но като цяло работната среда е спокойна и ненатоварваща.

От ЧР те канят на интервю без да ти разкажат за позицията повече от 2 изречение като държат да е в работно време (между 9 и 6).

Отиваш на място, преминаваш интервюто, след което задаваш обичайните въпроси "До кога мога да чакам отговор?" - до края на тази или началото на следващата седмица, "Само в случай на одобрение ли ще получа обратна връзка?" - не, разбира се, независимо от отговора ще Ви върнем мейл.

Две седмици по-късно нито мейл, нито обаждане. Не е трудно да се разпрати темплейт на всички неодобрени кандидати. Този отдел е за това - имайте малко уважение към чуждото отделено време.

Трагичен recruitment. Бягайте далеч.

Здравейте!
Някой има ли някакво мнение,бил ли е служител там и как стоят нещата,какви са условията?

Има ли някой който да е ходил на интервю? Как протича? Някакви отзиви за персонала? И най вече за финансовия директор?