Фууд Екселленс Къмпани ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Фууд Екселленс Къмпани ЕООД

1 точка от 1 мнение

Ако се чудите коя е фирма Фууд Екселленс Къмпани ЕООД, това е дъщерна фирма на Рила Стил ООД, с управител Рауф Ахундов. Фирмата произвежда сандвичи с марката TWINS. Ако сте чели коментари за работа и заплати в Рила Стил ООД, все едно сте прочели за Фууд Екселенс Къмпани ЕООД - разлика никаква. Започнах работа с устната уговорка, че след 4 - 5 дена обучителен и изпитателен период, ще бъда назначена на трудов договор. Три месеца такъв не ми се предостави. Обърнах се към Агенцията по труда и след тяхна бърза проверка, беше съставен констативен протокол възоснова на който бях назначена на трудов договор. Преди обаче да влезе в сила трудовия ми договор, беше пусната обява в един от най-големите сайтове за работа за моята позиция. Съответно предстои моята смяна с нов кадър. Нямам нищо против, който иска нека да застане на моето място, аз и без това вече нямам сили да стоя в тази фирма. Работното време по принцип е от 8.30ч до 17.30ч но нямам случай в който да съм си тръгнала по рано от 18.30ч. За инзвънреден труд забравете да ви се плати, то ние тук заплатите които ни се полагат неможем да си вземем. Вече два месеца сме без нито един лев, но на никой не му пука за работника. Управителя си купува картини за по 5 000 лв, но няма 3 000 лв да изплати заплатите на работниците си. Купува пръстен за 2 000 лв на любовницата си, води я на почивка в Гърция в скъпи спа центрове, но няма възможност за плати поне по 200лв аванс на служителите си ( а ние не сме много само 6 човека). За нас няма събота или неделя нито официални празници, по принцип за такива дни в една нормална фирма те компенсират или с почивен ден, или със заплащане, при нас ни компенсират с глоби. Ами какво още да Ви кажа, който иска да заповяда!