ФИОРЕ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ФИОРЕ ЕООД

1 точка от 7 мнения

Мога да разкажа моя опит във фирмата, а той е следния. На интервюто те овещават и ти обясняват колко е велик Томов, които всъшност се държи като комплексар. На обявата за работа заплащането е оповестено 1000+ а в действителност получаваш до 700 ако попиташ защо е така отговора е нескопосан. Търговците освен с търговия се занимават със складова работа и разнасяне на стока всеки ден и това е задължително условие Ваня Богоева се даржи арогантно както всички останали, но нейното е върха. След назначаването ти ако си работил повече от 2 месеца те принуждават фиктивно да излезеш в неплатен отпуск и да продължиш да работиш. Когато си кажеш стига ми толкова те цакат с 2 заплати защото плащат смесец назад. Освен това първите 15 дни работа там ти им ги подаряваш те няма да ти ги платят. Осигуряват те на минималната заплата ако се възпротивиш. И през цялото време на работния процес ти обясняват че те са номер едно а ти не ставаш. Красимир който там е нещо като бог и никой не желае да си навлича гнева на човека който умее да мълчи по добре от всеки друг дори когато опиташ да разговаряш с него той просто си мълчи и пуши по 10 цигари. Доверие там не можеш да имаш на никой всички са продажници. Христина настройва богоева. Атанас и Павел пък снасят всичко на томов, а останалите ако ме си мълчат ги мачкат. Общо взето всичко е потресаващо зле. Не започвайте работа там. Силно се надявам НАП да ги посети, но те са склонни да поткупят органите на реда. Продават храна с истел срок на годност. Също така на лрая на летния сезон част от финансовия бонус е храна с истекъл срок на годност. Ванчето Богоева прави всичко възможно за да не ти плати отработеното. Не си губете времето

Изключително глупава и ......фирма не си губете времето

Некоректно отношение, неуважение, лоша работна среда, злобни колеги...Не препоръчвам на никого да си губи времето да работи за тази фирма!!! Няма едно хубаво нещо, което да се напише за тях или да си струва да работиш там. Пълна пародия и подигравка със служителите!!

Прекратих трудовите си взаимоотношения във срок на изпитване (6 месеца).През този период не съм получил една и съща заплата.Ванчето Богоева (собственичката) винаги ни кастреше от заплатата,за не свършена работа.Много надменно отношение към работниците си.Неуважение към труда който се полага във магазина(работих във супер маркет пиргос във славейков).Много некадърно управление.Обещаната заплата НЯМА ДА Я ПОЛУЧИТЕ).Не бих препоръчал работодателя.

Работил съм в няколко фирми и досега не бях писал в подобни форуми. Но за Фиоре ще направя изключение.
Няма по-раздрънкана фирма в Бургас от тази. Пълна анархия, аматьорско управление и безхаберие. Всичко това се отразява на служителите и като работна среда, и като заплащане.
По-добре карайте на социални помощи, отколкото да започнете във Фиоре.

16 4аса накраиа си без заплата за6тото ревизиата дето не е правена от 3 години не излезе 4е как да стане ????
недеи да ходи6 там

В момента имат обява за опреатор-фактурист, може ли някой да каже каква е работната среда, работно време, въобще повече информация за тази фирма?