Болярка ВТ АД /img/frontend/nomap.png"

Болярка ВТ АД

болярка!!! тази година се изложихте като кифладжии, ама не, не като кифладжии, а като баничари...
божко, станчо....... какви са тия майски заплати, при такова производство!!!
в един цех има събрани 2 линии, едната е за стъкло, другата се води помощна за пластмасови бутилки за 2 литра и 2.5 литра, и при нея се работи само за сезона,
и през земата за кенчета. тази година помощната линия за пластмасови бутилки ще работи за последно, защото се строи нов цех. ще остане стъклото.
но цеха трябва да се почисти из основи, защото е пълна мизерия вътре.... но за това ще говорим по после...
всички от стъклото и пластмасата взеха еднакви пари за май месец. а да не говорим за юни месец какви ще са заплатите.
работниците от стъклото ще вземат долу горе за пълен месец пари, а какво ще кажем за работниците от пвц то, почиваха почти 2 седмици без тяхна вина,
и ще вземат ли пари за тези дни, за юни месец ???.... за май месец парите са смайващо подигравателно смешни,
както за стъклото така и за пвц то. стъклото са поне на 8 часа.
а какво да кажем за пвц то които са на 12 часови смени, за май месец имат 20, 21 календарни дни, от които 18, 19 работни, от които 12 или 13 нощни смени...
и за взели заплата 350 лева ??? вие подигравате ли се ///350 делено на 19 работни дни, са 18,42 лева надник... за 12 часова смяна.
другата смяна дойде с една седмица по късно. и тяхната работа е същата. за 9, 10 работни дни сме взели 170, 180 лева... смешна работа...
за какво плащате за толкова много тъпи търговски представители, при такъв пълен склад сбира... нямате никаква реклама за бира от болярка...
мислите си че без реклама ще ви купуват бирата, е да ама не. защо трябва постоянния работник, да получава повече пари от сезонния работник.
временния работник къде работи през останалото време... никаде, много рядко някой си намира работа през зимата.
и временния работник получава по малко заплата от постоянния работник... от къде на къде. напротив, на временния работник,
трябва да се дават повече пари от постоянния, защото кой ще си напусне работата и да дойде при вас в болярка и като дойде 1 ви сепрември и да му кажете аут...
и после този работник тепърва да си търси работа, да пуска обяви в джобса и да чака и да се надява за нова работа...
щом сте го извикали временно за няколко месеца, ще му давате малко повечко пари. несправедливо е така. ще работим ли това лято или не,
ще ни доплатите ли от майската заплата в юнската или да ... ??? или да викаме софийското хеи и да затваряме цеха. знаете ли какъв ад е за работниците там.
знаете ли че момчетата които мятат стековете с бира,ако направят 70 палета с бира за 12 часа,
това за около 50 тона. ... !! делено на 5 човека които мятат стековете.
това са по 10 тона на човек, за 18, 19 лева надник... подигравка, надяваме се да изравните заплатите през юни... и на жените работата не е лесна с тези чували...
а когато се правят кенове, който е горе на черешата, знаете ли че температурата там стига до 60 градуса.
тази година помощната линия ще работи за последно, и вие дай да ги юркаме за по малко пари да работят за последно, е да ама не, не и през 2013 година,
хората вече хептен нямат пари, и вече не могат да търпят... !!! знаете ли че в цеха е толкова много замърсено,
че вечер човек като се прибере, вади дузина черни сополи. знаете ли че тези мотокари вътре в цеха не спират да бръмчат по 2 мотокара постоянно,
и ще работят на гас !!!!!!!!!!!! което е недупостимо забранено при затворени помещения. знаете ли момчетата които мятат стекове,
и момчетата от амбалажа и магазина, по колко пепел гълтат на ден, тези дробове да не ги имат за един ден я. тези мотокари на гас трябва незабавно да изчезнат.
или поне един умен от болярка да беше измислил аспусите им да бият нагоре или нагоре и настрани а не надоло,
защото надоло се вдига целия пепел от пода който е много мръсен. и хората го дишат @@@@@@@@ тъпаци... !!!!!!! поне ако не давате заплати да не работи и цеха,
как мислите. или да викаме софийското хеи, как мислите. за това ще видим, но част от това сега ще го напиша в bgrabotodatel.com

Какво ще кажете за Болярка, как е работата там?