Болярка ВТ АД /img/frontend/nomap.png"

Болярка ВТ АД

Що за хора управляват тази фирма.Колко интелигентен трябва да си за да разбереш че с този манталитет и разбирания за правене на бизнес съсипваш не само Болярка ами и всички останали фирми в холдинга.
Назначавате за директори хора без никаква квалификация ,без никакъв управленски опит и без никакви познания в сферата в която работят.
Накрая когато трябва да си вадите изводи  и поука от това което сте си надробили сами,вие изглеждате като в оная тв реклама                    "Къде сгрешихме"?

Съсипията в Болярка продължава с пълна сила.Ниско качество на пивото,бълват се марка след марка със странни имена и съмнително качество,правят се игри които никой общо взето не е наясно дали имат някакъв ефект.Кой образован и кадърен човек ще работи за вас с този манталитет на управление - доноси ,лъжи,колкото се може по ниско заплащане.

Хубав сайт е bgrabotodatel. Радвам се че мога да видя толкова информация за бъдещи места за работа и старите.
Болярка не е за всеки. Това място ви трябват здрави нерви. Директорите ще лапат пари докато могат а бирата ще ужасна както винаги. Все пак сме в България и тва е нормално. Екипът търговци е от техни хора. В прочутата централа не съм ходил, но се съмнявам някои туко така си нает. Имаше 4-5 пича дето съм се срещал от зоните, много кадърни момчета. Хора, не се чудете, просто не си пускайте Cvto при тях.

Не мога да повярвам, че има най-накрая мнения за фирмата! И то все \"хубави\", като бирата. Бъдещи кандидати, тази фирма трябва да е една от най-нехаресваните фирми за работа! Собственик е Вълко Вълев... Потърсете малко из интернет какъв е той. Постояно текучество на директори освен двама от тях виждам на сайта им които не мръдват от поста си, правете си от там сметка защо те са останили а другите ги няма вече. Явно добре се справят да целуват ..... и да набеждават останалите. Аз помня 2010 година, когато кадрите бяха сменени... Добре, че има и друга пивоварна в градът...Рибата мирише от главата... И в болярка е така.

За мнението под мен. Да колега прав си. Търговците не ни броят за нищо. Все ние сме виновните, като няма продажби. От разговори на маса, наистина само си плакнехме устите. А на оперативки сме велики в говоренето, радлер,газирано, води и други напитки. Само банички остана да кажат, защото те по-вървежни от бирата пък и може да ги продаваме по селата.
Задълженията колегата ги е изброил.
Следат постоянно кой къде е и колко минути е стоял. Таблетите също. Ако искат и телефонните разговори да послушват.
Нямало пари за реклама, нямало пари за рекламни материали, нямало пари за еди си какво, оправдания Митко където ние чуваме, а пък като кажем, че хората не харесват бирата ни и ти ...За бъщети кандидати за работа: Искате да сте като в клетка? Искате да имате мускули? Искате работа без заплащане? Болярка е за вас!!!
Хайде наздраве!

Требваше да има радлер, газирано и т.н.... Нали уж щехте да праите? Къде са? За всички дето искат да почнат работа, само обещания и нищо друго, вече требва да се прекръстите на ПП Болярка. Щело това да стане, онова да стане...  Джипиеси щели да следат, незнам си какво си време на престои. Само да ни следите ли знаете? Таблети ни дадохте да ни следите, колите и те... Аре бегайте, вие неможете да схванете колко работа имаме и колко малко ни давате. Верно идва зимата, направо да излизам в болничен до началото на март че повече пари ще взема. Като седнем да говорим на масата с вас и ко, нищо... Разочароваща работа.
Ситуацията е такава бъдещи "търговци". Работа много, гърч много, пишите дневни листи всека вечер, може събота и неделя да се работи. Извънреден труд НЕ се плаща. Мъкнете кегове, чистите витрини, пулирате чаши, лъжете че ще давате бонуси, поправяте чадъри, пробвате се да събирате пари от дистрибутори и т.н.... Служебна кола има, дето е почти винаги за ремонт, щото има началник транспрот, телефон ти дават който трябва да си завреш в щкафа и да намериш свой стар за тази цел, един китаец та обучава да работиш на таблет, който струва колкото лаптоп.... Бедна ви фантазията какво е положението тук.
Кеговете може да се правят от вода, бутилките полу празни, кенчетата да са полу празни. Всеки дреболии дето вас обвиняват хората.
Да си губят клиенти и толкова.

Днес си купих 3 кутии бира Диана, и трите кутии не бяха пълни до горе, а два пръста бира от всяка кутия просто липсваха и вкуса беше изветрял, защото все пак в кутийката имаше два пръста въздух вместо бира.
Много съм разочарован, и ме загубихте като клиент!

Работата става все по зле с този прословут нов бутилиращ цех. От както Ненов го изгониха, нещата се промениха и то към по-лошо. Може ли заплатите декември и януари да са толкова нищожни!? Работиш в даден отдел, пък даваш смени на портала и го играеш охрана... пълен смях! Така наречения инженер само обикаля и командори. Не си ни любимец Юри, но и това е временно. Кога ще се оправи малцерая? Знаете ли в какъв вид е? Тия плъхове сега се скриха, ами после!? Сещате се да оправяте положението само като ни идват на проверка и тогава всичко за последният момент се купува и се маже! Свикнал съм с това от дълго време, ама чашата си преля този месец. Съборихте сградата, направихте нова, купихте машини и това доведе до намаляне на заплатите и увеличаване на работата. Г-н Вълев, от години ние мизерстваме заради некомпетентното управление на така наречените директори? До кога? То е ясно, като не искат да те чуят, ще се предприемат мерки. Там където отидоха нашите заплати, от там ще дойдат и проблемите. Дано този сезон да проработят машините ви!

На интервюто ти разказват какви ли не красиви истории относно заплащане и привилегии, но на практика е нещо страшно. Никой не те бръсне за нищо за ръководството си просто един бушон, който ще изгори първи при някаква конфликтна ситуация. Заплащането е мизерно, нищо общо с обещаното и винаги довода е ниските продажби и ниската доходоност на завода. Да не говорим, че не се заплаща извънреден труд командировъчни и всякакъв друг вид компенсация. Никой не смей да каже нещо камо ли да се разбунтува, понеже ги е страх, че на момента ще бъдат уволнени. Работната среда е направо отчайваща, но хората които работят там са страхотни, но за съжаление остават потъпкани и непризнати. Не бих препоръчал на никой да работи там

болярка!!! тази година се изложихте като кифладжии, ама не, не като кифладжии, а като баничари...
божко, станчо....... какви са тия майски заплати, при такова производство!!!
в един цех има събрани 2 линии, едната е за стъкло, другата се води помощна за пластмасови бутилки за 2 литра и 2.5 литра, и при нея се работи само за сезона,
и през земата за кенчета. тази година помощната линия за пластмасови бутилки ще работи за последно, защото се строи нов цех. ще остане стъклото.
но цеха трябва да се почисти из основи, защото е пълна мизерия вътре.... но за това ще говорим по после...
всички от стъклото и пластмасата взеха еднакви пари за май месец. а да не говорим за юни месец какви ще са заплатите.
работниците от стъклото ще вземат долу горе за пълен месец пари, а какво ще кажем за работниците от пвц то, почиваха почти 2 седмици без тяхна вина,
и ще вземат ли пари за тези дни, за юни месец ???.... за май месец парите са смайващо подигравателно смешни,
както за стъклото така и за пвц то. стъклото са поне на 8 часа.
а какво да кажем за пвц то които са на 12 часови смени, за май месец имат 20, 21 календарни дни, от които 18, 19 работни, от които 12 или 13 нощни смени...
и за взели заплата 350 лева ??? вие подигравате ли се ///350 делено на 19 работни дни, са 18,42 лева надник... за 12 часова смяна.
другата смяна дойде с една седмица по късно. и тяхната работа е същата. за 9, 10 работни дни сме взели 170, 180 лева... смешна работа...
за какво плащате за толкова много тъпи търговски представители, при такъв пълен склад сбира... нямате никаква реклама за бира от болярка...
мислите си че без реклама ще ви купуват бирата, е да ама не. защо трябва постоянния работник, да получава повече пари от сезонния работник.
временния работник къде работи през останалото време... никаде, много рядко някой си намира работа през зимата.
и временния работник получава по малко заплата от постоянния работник... от къде на къде. напротив, на временния работник,
трябва да се дават повече пари от постоянния, защото кой ще си напусне работата и да дойде при вас в болярка и като дойде 1 ви сепрември и да му кажете аут...
и после този работник тепърва да си търси работа, да пуска обяви в джобса и да чака и да се надява за нова работа...
щом сте го извикали временно за няколко месеца, ще му давате малко повечко пари. несправедливо е така. ще работим ли това лято или не,
ще ни доплатите ли от майската заплата в юнската или да ... ??? или да викаме софийското хеи и да затваряме цеха. знаете ли какъв ад е за работниците там.
знаете ли че момчетата които мятат стековете с бира,ако направят 70 палета с бира за 12 часа,
това за около 50 тона. ... !! делено на 5 човека които мятат стековете.
това са по 10 тона на човек, за 18, 19 лева надник... подигравка, надяваме се да изравните заплатите през юни... и на жените работата не е лесна с тези чували...
а когато се правят кенове, който е горе на черешата, знаете ли че температурата там стига до 60 градуса.
тази година помощната линия ще работи за последно, и вие дай да ги юркаме за по малко пари да работят за последно, е да ама не, не и през 2013 година,
хората вече хептен нямат пари, и вече не могат да търпят... !!! знаете ли че в цеха е толкова много замърсено,
че вечер човек като се прибере, вади дузина черни сополи. знаете ли че тези мотокари вътре в цеха не спират да бръмчат по 2 мотокара постоянно,
и ще работят на гас !!!!!!!!!!!! което е недупостимо забранено при затворени помещения. знаете ли момчетата които мятат стекове,
и момчетата от амбалажа и магазина, по колко пепел гълтат на ден, тези дробове да не ги имат за един ден я. тези мотокари на гас трябва незабавно да изчезнат.
или поне един умен от болярка да беше измислил аспусите им да бият нагоре или нагоре и настрани а не надоло,
защото надоло се вдига целия пепел от пода който е много мръсен. и хората го дишат @@@@@@@@ тъпаци... !!!!!!! поне ако не давате заплати да не работи и цеха,
как мислите. или да викаме софийското хеи, как мислите. за това ще видим, но част от това сега ще го напиша в bgrabotodatel.com