РЕНАТО ООД /img/frontend/nomap.png"

РЕНАТО ООД

1 точка от 2 мнения

Интересува ме, дали са коректни със служителите си относно закона за защита на личните данни (ЗЗДЛ), тъй като в сайта им са публикували много хора с техни снимки и имена. Попаднах на съобщение на тяхна служителка във Facebook, която казва, че не е знаела, че и публикуват личните данни в интернет. Това означава, че си правят реклама за сметка на техните служители. Жената също така беше писала, че са изискали снимката, която са и публикували от нейните работодатели – германци, без нейно знание.
Някой може ли да каже нещо повече?

Мога да кажа относно работата в цирка.
Работи се при мизерни условия, спи се в каравана или колата направо.
Няма къде да се изкъпеш да си сготвиш.
Спиш с другите момчета е едно помещение което е 2х2. На практика неможе да се каже, че имаш почивен ден.
Всеки сам си осигурява храната и това със столовото хранене е пълна измишльотина. Работиш абсолютно нелегално без никакви документи или договори. Шефовете са българи и си правят каквото си искат с бачкаторите. Налагат психически тормоз  чрез различни начини.
Мога още да изреждам ама ми се повдига вече така, че ако някой нещо конкретно го интересува аз ще отговоря.
Айде със здраве