Фотон - 65 - Пеньо Георгиев ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Фотон - 65 - Пеньо Георгиев ЕТ

Просто  думи да опиша колко е зле тази фирма и самия оправител!

губене на време

Просто не е за хора, които уважават труда си!

Преди 2 седмици се върнах от морето и казано 4естно това е най-лошото лято в живота ми!!! Нищо не беше както ти казват в началото. НКато си направих сметката излезе 4е съм работил за 2,30 на час при положение че шефа ми каза че се правят минимум по 50 леява на ден. И аз не съм най-зле. имаше хора които не си взеха парите за по 10 дена, за6тото не останаха до края на сезона а си заминаха понеже трябваше да почват даскалото. Като водя че аз и приятелчето сме недоволни и нямада се връщаме другото лято и по4наха едни ''глобички'' дето уж нямаше да ги има.  ядосах се и му казах че имаме права, а той ми каза 4е нямам права като нямам договор и трябвалод а съм б;лагодарен че си взимам всичките мижави пари щото на много други места не сбило така.  като станах по настойчив в намеците си че ще си търся правата почнаха едни лекинки заплахи.