Вимакс Клима ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,жк. Младост 2 бл. 262 магазин Д1&markers=София,жк. Младост 2 бл. 262 магазин Д1

Вимакс Клима ООД

Като цяло съм много доволен. Има на моменти проблеми с организацията като се струпа, работи се понякога до късно, но като заплащане не мога да се оплача. А и не са ми забавяли никога плащането , в старата фирма 3 месеца назад се молех да си взема заплатата.

Аз не мога да се оплача от фирмата. Винаги са ми плащали навреме и са спазвали предварително договорените условия на работа. Колкото до изпитателния срок, почти във всяка фирма има такъв. Моят също беше 1 седмица, което направо е нищо в сравнение с други фирми където той е поне 3 месеца.

Отидох на интервю за монтажник във Вимакс Клима ООД, което се проведе от единия собстевник Димитър Калинов, нямащ бегла представа от монтаж и поддръжка на климатична и вентилационна техника. Въпросите нямаха нищо общо с предишния ми опит. През цялото време ме подпитваше в предишните фирми как сме работили, какъв е бил реда, откде сме зареждали материали, как се е поддържал склада - през цялото време се опитваше да се докопа до вътрешна информация, с която си мисли, че може да оправи бакиите в собствената си фирма. Предложими ми 1 седмица пробно, което за него означава да ти даде 50лв и да не ти пуска договор. Тази седмица ми беше достатъчна, за да преценя, че това момче не може да управлява персонал и приех друго предложение за работа. Отидете и лично се убедете как стоят нещата във Вимакс Клима ООД, не всеки вярва на писаниците на препатилите, но ще обобщя, че там цари хаос и безредие, за което са виновни настоящите управители - нямат хал хабер от работа със служители, още повече от управлението им. Смятат, че живеят в едно друго време, в което е позволено да си  превишават правата.

Не си правете експеримента да работите във Вимакс Клима ООД. Полежението е страшно. Двама младоци се подиграват с народа и не плащат договорените заплати. Забравете за трудов договор ако ви направят ще е на някакви смешни 200лв. Пращатте да си стоиш вкъщи и да акаш да ти се обадят, когато има работа нали се сещате какви пари ще видите. Иначе знаят да звънят за някакви спешни ремонти или монтажи по тъмно.

с 2 думи работата там е много зле. 2 момченца на по 25-26 години се гаврят с персонала. взеха ме за монтажник с трудов договор на 4 часа и на минималната заплата. не искат да пуснат реален трудов договор. обещаат да плащат по един начин а когато им свършиш работата започват да се пазарят и дават по-малко пари. работи се по 10 часа понякога и повече карали с ани и нощем да монтираме климатици с общетания за добро заплащане. останаха си само с обещанията. постоянно обясняват на служителите колко разходи имат, че какво ми пука на мен аз си искам договорените пари. но като не те осигуряват на реална заплата не можеш и правата да си търсиш. шефовете - двете момченца са много неорганизирани и непоследователни дори не си координират лъжите. единият лъже едно другият друго. изобщо не си губете времето с вимакс клима нито пари ще видите нито отношение нито ще имате време да си почивате забравих да каже че там ако искаш да почиваш само неплатен отпуск

единият шеф,който се прави на велик дърпа фирмата назад.Постоянно си търси прича набирина да глобява служителите,а когато иска да се свърши няква работа която изобщо не е в категорията на фирмата се прави на много мил и близък.Пост
все пак не започвайте там работа,договорите са на 4 часа ,а се работи по 10 и на горе,очаквате една заплата,по договорено,а получавате много по надолу.Хората който работят там си мислят че е последната фирма и за това ги тъпчат