Вимакс Клима ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,жк. Младост 2 бл. 262 магазин Д1&markers=София,жк. Младост 2 бл. 262 магазин Д1

Вимакс Клима ООД

Здравейте, видях, че има обяви за работа в jobs.bg за позицията на монтажник и съм заинтересован. Видях и противоречиви мнение тук. Може ли някаква по-нова информация за фирмата и дали има доволни и как протича работни процес?

Много коректна фирма. Добре квалифициран персонал и бърза реакция относно монтажа. Благодаря за професионалната насока относно точно какъв климатик да избера за офис помощението ми.
Желая бъдещи успехи на Вимакс клима.

Доволен съм, защото освен че много бързо ме вмъкнаха в графика, което в тия жеги си е супер, а и че се съгласиха да ми монтират климатика и в неделя! На това се вика търговци, че даже не ми и искаха повече пари.
Искам да благодаря за коректното отношение на целия екип на Вимакс.

Здравейте, пиша да изкажа задоволството си от работата на целия екип на Вимакс. За трети път закупих климатици от тях, тъй като и аз имам собствен бизнес и различни обекти. За организацията не мога да коментирам,но е факт, че доста са се развили за една година.
Радвам се, че има млади и мотивирани хора като Димитър Калинов и Иван Митев, които се опитват да правят бизнес в България. Трябва да се поущряват и подкрепят. Успех Ви пожелавам и за напред.

Недоволни и мръкнащи винаги ще има. Аз съм доволен, че имам работа и то като гледам с какви темпове се движи фирмата, знам, че поне ще е сигурна и за напред. Всеки за криза говори, ама си е така. Г-н Димитър Калинов може и да не разбира много от монтажи и климатици, ама се справя добре с организацията на работата. А и поне се се прави на разбирач като предишния ми шеф, дето от всичко разбираше!
Както всяка работа не е идеална, но аз съм си доволен, защото аз като съм коректен и като се напъвам, поне ме оценяват в зелено дет се вика.

Не харесвам обобщенията, но наистина българите явно ни се отдава повече да плюем, отколкото да хвалим. Вярно, че е трудно да кажем Благодаря, но по-добре да замълчим, отколкото да се излагаме.
Всъщност от моя гледна точка, фирмата и конкретно двамата мениджъра са били винаги коректни, тъй като и аз съм била. Студентка бях докато работих и никога не съм имала проблем с ходене по изпити и заверки. Просто вече работя по специалността си и затова напуснах.
А за служители оплака ли се винаги ще има такива. Мога да кажа само че съм била не еднократно свидетел на много некоректно отношение към фирмата, което много пъти е прощавано от мениджърите, но нали си ни занете, българите, от едното влязло от другото излязло.
Бих казала само, каквото почукало, такова се обадило. И само с мрънкане пари не се правят, където и да се работи се иска здрав труд. А когато се трудиш във Вимакс го оценяват.

Интересен е момента на кампаниино публикуване на мнения за тази фирма както в подкрепа, така и против нея. Но все пак си е неоспорим факта, че фирмата присъства почти през седмица във Jobs.bg да търси служители, а това не говори добре за нея. Явно или правят "огромно преустройство" или бившите вече служители не само я "плюят", но и казват някои истини. ;)

В момента работя във Вимакс Клима ООД и за мен това е една от малкото фирми, която се ръководи от амбициозни млади хора, който уважават и ценят служителите си. Евалата за което! Работната среда е приятна. Нивото на заплащане е доста добро, като се има предвид сегашното положение и най-важното - парите се получават навреме. Всеки, който показва, че може и има желание е оценен.

при мен няма никакви проблеми за заплащане и работно време. Всичко е коректно и нормирано- работя от 9 до 18, 5 дни в седмицата, имам си 20 дневен платен годишен отпуск. Никога не е имало забавяне на заплатите, което е направо невероятно като гледам какво става в други фирми. Като цяло съм доволна и мога да посоча Вимакс като коректен работодател.

Фирмата е сравнително добре. Хареса ми как е устроено заплащането - колкото повече се напъваш толкова повече пари ще вземеш. Верно работното време е малко кофти, но пък си заслужава. Потвърждавам напълно за плащането - няма грам забавяне и ако си лоялен към фирмата може и тук таме някой бонус да изкараш. Организационно нещата не са идеални, особено като е сезон и има повече работа, но къде ли не е така. Като цяло давам оценка 5 по шестобалната