Вимакс Клима ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,жк. Младост 2 бл. 262 магазин Д1&markers=София,жк. Младост 2 бл. 262 магазин Д1

Вимакс Клима ООД

Фирмата не си заслужава. Работите когато се налага извънредно товарят ви с много задачи, за повечето от които няма да ви платят. Монтажите се заплащат, но има и много глоби. Колегите постоянно се плюят един друг и Ви злепоставят. Няма никакво уважение в фирмата, всеки гледа да прецака другия. Въобще не си заслужава да започвате тук, ще бъде голяма грешка. Тук е казарма а не нормално работно място.

Въпрос, към настоящите техници. Както обикновено: Стартова заплата, работно време, облекло и обувки има ли? То, че целият бранш го обърна, на печалба и експлоатация. Всички го знаем! Селенията преобладаваща, във всяка фирма, тегли същата на долу. И за Вимакс, не чувам нищо добро, но и 8 месеца затишие са си факт.

Некоректна и с много неуредици фирма. Никаква комуникация между отделите. Никакво отношение спрямо служителите. Единственото положително е плащат заплатите на време.

Аз работа в момента във фирмата и гарантирам, че нещата не са точно така, както някои ги представят. Заплащането е много добро и шефовете правят всичко възможно да ни намират работа, дори в зимните месеци, когато е много слаб сезона. А това е най-важното да има работа. В много от другите по-малки фирми хората са в отпуска от януари до май, което е направо страшно.

Привет, аз съм бивш служител на фирмата, не защото не ми хареса, просто трябваше да продължа образованието си в чужбина. Намерих си обявата за работа в jobs-a, отидох на интервю и след 2 дни започнах работа в IT отдела на фирмата. Имах основни познания по HTML и Photoshop, и се притеснявах в началото, като всяка нова работа. Бързо се адаптирах с помощта на колегите, много неща научих – HTML, CSS, Photoshop, които ще ми бъдат от полза за цял живот, отивах със желание всеки ден на работа и много мотивиран. Шефовете на фирмата са млади и разбрани хора, никога съм нямал проблеми, ако трябва да отсъствам от работа по спешност, я за университет, я за нещо друго. Що се отнася до плащането във фирмата почнах с една доста добра и висока заплата, парите никога не са ми ги бавили всичко се плащаше точно.

Здравейте, Аз съм настоящ служител на фирмата, не знам откъде толкова негативни мнения има за фирмата ? Що се отнася за плащането е винаги точно на дата, има и добри бонуси, особено летните месеци, когато имаме адски много работа, дори през студените месеци шефовете ни държат на работа. Относно колегите бих казал, че сме един страхотен екип, всички се поддържаме – средата на работа е приятна и не е затормозяваща, за разлика от други фирми в които съм работил.

Димитър Калинов прави каквото може в границите на възможностите си. За съжаление тези граници са мънички. Отношенето му към всички е основано на недоверие и страх, че ще "го прецакат", комбинирано с непрестанно усилие той да прецака останалите. За администрацият - недейте да ходите там, защото няма ясно дефинирани позиции, работно време и изисквания. Ще ви подмятат от задължения на отговорности и накрая ще заключат кенефа, ако откажете да го миете - факт е.
Монтажниците - глоби за всяко нещо, събират ви незаконни депозити и не демострират никакво уважение към труда ви. Ще чувате само мрънкане и обвинения, а когато се справяте добре това ще бъде пренебрегвано и подминавано с мълчание.
Заплащането не е ниско и може да се изкарва добра заплата ако се стараете.

Здравейте. Аз съм бивш служител на фирмата, но не защото нещо са ме прецакали, а защото се преместих да живея в друг град. Учудвам се от коментарите по-долу. Чесно казано условията са доста по-добри от тези на другите фирми занимаващи се с монтаж на климатици. Освен това като приключи сезона (ноември - декември месец) не бързат да те изритат. Фирмата е голяма и има работа за всички дори и през "мъртвите" месеци.

Загубава на много нерви и време. Работа без договор, с постоянно пазарене от страна на Димитър Калинов за заплащането и винаги неговите велики обещания. Не си губете времето, търсете си сериозно и отговорни работодатели.

Ще последвам примера на един бивш мин.председател : ХОРА НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ НИКОГА В ТАЗИ ФИРМА!
Всичко лошо, написано в предишните мнения е просто една малка  спестена истина...Положението  във фирмата е повече от трагично, когато говорим за работа и  заплащане. Най-малкото, трябва да се замислите , защо аджеба имат обяви за работа постоянно и настойчиво-това граничи с шизофрения, УВЕРЯВАМ ВИ!