Антонов– ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Антонов– ЕООД

1 точка от 2 мнения

Здравейте кандидати  за  работа в  хотелския  комплекс "светлина" град  китен.  пристигнах по  покана на  работодателя    собственик   на  фирма  " антонов  оод"- гр. пловдив  пристигнах   в  г. китен на 11.062014г. със  посрещането си   бях   очарован  от   учтивоста   и  настаняването ми   беше  по  обяд    и   веднага  ми  каза   ето  ти  колегата  и  колежката   с които ще  работите  заедно  , обясних му че  не съм спал цяла нощ  и  не съм  обядвал  но   въпреки  това   ме  юрнаха  на  работа      пренареждане  на  складовете  и  хотелско  обурудване    /обща работа      работихме  до  21.00часа същия ден   и тогава   се  заехме  да  приготвяме  вечеря    /    че това  беше  ден първи   от работата ми  ,  ден втори няма  закуска  от 08. часа  до 20.30 без почивка  работа после  обяд  си  поискахме  на другия ден   защото не се  издържа   на  работа по 12-14 часа без почивка    3-4 ден косене на трева  събиране на  шума от 3 декара  дворно място пренасяне  и  вкарване на  скари и  фризери   почистването им   подреждането  на  цялото хотелско  обурудване   и доиде  събота    пълен работен ден от 16 часа ,и в неделя поисках  или  да   правим  договор  или да ми заплати  за   работените дни  отговори  ми  че   работата   не ми  споряла и съм  мислел  още  по  комунистически   и че  съм дошъл да  работя   а не  да  си  почивам и да ме храни   то беше  пък едно  хранене    без готвач   сами се справяхме   но    той  собственика   следеше  колко филии хляб ям  и  казваше че  се  запасявам    е  тогава му казах че  на борсата по труда на 17.06.имам подпис че  трябва  да   представя трудов договор   ако  започна  работа     но  тъй като   вече   познах  същноста  и  характера  на  работодателя  осъзнах  че  ще  трябва да ми  заплати  договорената  заплата   от  минимум 450 лева   за  5 работни  дни  тоест  за времето от-11.06. до 15.06. включително   и каква бе изненадата   когато ми каза  че  65 лева ми са  достатъчни  иначе  трябвало  з месеца  предизвестие  да  отработвам    просто е  смешно   но  все пак  ги взех а колегата ми остана  до края на месеца   същият  ми се обади  че   антонов не му  е заплатил  за  работата му  заедно със  мен     просто  помислете  как  такива хора   трупат пари  чрез  измама  като   примамват  с  бесплатно  настаняване    е да  докато  има  свободни стаи   а иначе в мазето по  4етирима  в  мухалясалите стаи  а за  храната   да не говорим    неговите думи  на  антонов  бяха   ако не намеря готвач   аз ще ги храня  с  кебапчета  и кюфтета туристите  трябваше  да  отиде да ги вземе от к.к.  албена  дошли   от беларусия  просто   работник   си за всичко и то   за  мизерни  пари  и тях  трябва да си ги търсиш  във г. пловдив   там е офиса  и счетоводството на  фирмата   на ул. иван  вазов мисля че беше   така че   помислете си   малко хонтелче   без  почиващи  и   персонал  чакащ  заплати     окъде???? толкова  е  реално    да чакаш  приходи  от   не реномиран хотел  за  заплати  на  персонала.... е  увлякох се   извинете ме  ако  съм   обидил някого   а аз съм специалист в поддръжката   а не  общ  работник .

ако искате да работите от 10 до 15 часа да ви плащат с по 3 месеца закаснение, ако въобще ви платят и не ви кажат че сте глобен за някаква измишльотина или ви харесва от време на време да работите и в събота значи сте попаднали на правилното място. а заплатата е 400 лева!!!
А ако решите да идете на море  С Антонов (управителя собственик) просто ще сте въвлечени в голямо приключение представете си какво казва управителя на въпроса защо се работи 31 дена в месеца като се почива се харчат излишни пари, това значи че се работи по 12 часа че и повече 31 дена в месеца спите в мазе с толкова влага че сутрин ви свирят гърдите работите абсолютно всичко за което може да се сетите в един хотел че и повече аниматор, камериер, ди джей, барман сервитиор, в кухнята и висичкото това за заплата от 300 до 400 макс 500 но почти никога