ПР СТИЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

ПР СТИЛ ООД

Здравейте :)
Миналата година аз и моята съквартирантка работихме към фирмата. Чакахме 7месеца да ни се изплатят парите (даже ги бяхме поотписали...),но накрая след много обаждания от наша страна и e-maili си взехме парите... Не мога да кажа до колко са коректни,но определено могат да изнервят хората,които работят за тях... Със сигурност мога да кажа една много по-некоректна фирма - Плакат Експрес ! НИКОГА,ама НИКОГА не се захващайте с тези олигофрени !

Здравейте отново!Отново пиша тук за да съобщя на всички , че вече си получих парите, така че се надявам всички да ги получат въпреки забавянията!
Поздрави!

Здравейте!Отново пиша в този форум за да кажа на всички , че си получих парите от ПР СТИЛ, въпреки голямото забавяне.Предполагам , че всички ще си ги получите , дори и да почакате много време.Успех на всички!

Здравейте на всички , които сте работили за Пр Стил!!!Искам да кажа, че аз също съм много недоволна от тяхното отношение, защото вече 7-ми месец не са ми платили парите и ми се обяснява едно и също по телефона,че нямало преводи и че нямало определен ден за плащане!!!Всички знаем ,че парите си ги получават още преди промоцията ,тогава защо не плащат на промоутърите и ги лъжат????Имам една колежка , която също много време се занимаваше с тях, постоянно им звънеше и досаждаше по 2 пъти седмицата и най-накрая решиха да и платят!Като разбрах ,че ще и плащат аз също се обадих, но уви за мене не е дошъл деня все още....Просто нямам думи да опиша за какво става въпрос в тая държава?????Някои от вас пишат, че забавянията били нормални в тая криза.Ами добре забавяния, ама чак пък толкова....Има хора ,които си чакат парите от тази фирма вече над година!!!!Според вас Симона Златева, нормално ли е това???Казвате че разбирате от финанси и икономика, явно това за България е напълно нормално,защото всички знаем, че нямаме икономика, изобщо тази дума е непозната за нас.....Все пак не смятам ,че е нормално да лъжат хората по този начин и да не им плащат в продължение на година и повече!!!!Който е съгласен с мен или не е съгласен може да ми пише на скайп sunny_stz5357 и да обсъдим нещата за въпросната ,,фирмичка'' и да вземем някакви мерки срещу тях и най-накрая да си изплатят дължимото на хората!!!!!

Здравейте! Реших и аз да пиша тук, защото прочетох доста противоречиви мнения до момента за въпросната агенция. Моят случай е следният - участвах на кампания преди 2 седмици за тях и съответно след 2 седмици трябва да ми се изплати хонорара, та не мога да кажа плащат ли, не плащат ли, обаче като бях в офиса им да си подписвам договора и се появи една девойка, която ей така уж от не знам си колко месеца си чакала парите (май 8 бяха), и взе да вдига панаири...предполагам на тях не им се случва за първи път...и интересното беше, че те там звъняха в няква счетоводна къщи или нещо от сорта, където им били техните копия от договорите, ровиха из някакви графици и се оказа, че това момиче изобщо не се е явило на промоцията и не просто трябва да не й се плаща, ами и трябва да я санкционират! Аз бях изумена от нахалството на това момиче, което сама си призна всичко накрая. Та идеята ми е, че само вие си знаете колко сте си заслужили парите и поради каква причина все още не са ви изплатени хонорарите...Аз смятам, че се справих доста успешно с промоцията и даже и нещо за бонус ми споменаха...дано да е така...все пак истината си остава някъде по средата и всеки има право на мнение и гледна точка.

И аз като повече тук се чувствам измамена от тази фирма. През м. юни участвах в рекламна кампания и все още чакам да ми платят парите. Звъня на въпросната Валя през 1-2 седмици и всеки път чувам едно и също, когато благоволи да вдигне телефона - "още не са ни превели парите", "тези дни ще ги платим" и т.н. Излиза, че понятието "тези дни" е силно разтегливо във времето. А за жалост договорите им са фиктивни (дори няма входящ номер) и съответно нямат сила пред съда. Дано все по-малко хора да се подлъгват и да почват работа в ПР Стил. Не си заслужават нервите.

Така и аз да спестя много главоболия значи ще ви кажа,че повече от половин година си чакам парите и само обещават другата седмица,лъжат мажат абе въобще пълните престъпници са си.И като нямат пари защо продължават да си пускат обяви ?Не е ли нормално като нямат пари първо да се издължат а не да задлъжняват все повече и повече.Тея НЕ ПЛАЩАТ и това е!!!

Писнааааа ми от мрънкалааа, като ви гледам как пишете и ми настръхва косата, и аз съм бачкала за тях и то в доста кампании и трябва да ви кажа, че благодарение на тая фирма си изкарах студентството, щото плащат добре на час и ти се връзва приличен хонорар. Между другото имам само още по 1 договор да взимам пари, ама не ме притеснява, щото работя от 3 години с агенцията и винаги взимам. Я да се оплачат тея дето взимат по 2-3 лв на час. И още нещо - видях, че някой е писал, че се работело по 16 часа - ама кви са тия глупости беее, то няма такава промоция. Смешницииии, май някои хора са си повярвали малко повече и си пиииишат глупости само и само някой да ги съжали...

Рабоила съм за тази ацениця почти 3 години, откакто почнах да се бавчт парите разредих ангажиментите си при тях и си намерих и други две агенции, в едната от който е сащата работа.Покрепям това, което Мария е казала явно го е ударила кризата и този бранш.!!!Аз съм от Пловдив и тия от офиса в София дето ги коменирате не ги познавам, но нашата супервайзорка тука е много точна.Вярвам,че скоро свички ще си получим парите.Успешна академична година на всички студенти:)

Оффф чета тука и направо се хващам за главата. Всичките сте ебати хейтърите! И аз чакам пари вече 3 месеца, ама като ми се обясни, че има забавяне и че нямат пари просто изчаквам...Кво толкова?! Ся ясно е, че всеки си ги е изработил тея пари и че чака да си ги харчи, ма вие ги изкарахте некви ебати измислените вече :D Ся не ви знам на ква възраст сте, ама аз съм студентка и имам няква идея от иконимика, финанси и т.н. и все си мисля, че разсъждавам правилно в тая насока, та идеята ми е, че верно може да нямат пари бе, хора. Тука последната година работих и за още една фирма и от там ме бавят, ма нямам намерение да разсъждавам като вас, че вечно някой ме лъже, опитва се да ме мине и т.н. Това само българина го може :D Търсете си парите, те са си ваши, ма спрете с тая пораженческа нагласа!