Мен Инвестмънт Груп АД /img/frontend/nomap.png"

Мен Инвестмънт Груп АД

Миналата години започнах работа в тази гръцка фирма.
Дълго време ме мотаеха ,че договор ще направим.
Един месец ходех всеки ден на работа и накрая въпросният грък-шеф почна да ми казва да не ходя днес,утре и така 2 седмици,докато накрая като отидох до офиса -нямаше никой.
Започна да не си вдига телефона и да се крие.
Не получих и една стотинка за този месец,в който работех там.
Към всички,които искат да кандидатстват за работа там ,апелирам да се откажат.
Крайно разочарована съм от отношението му!
Поредната гръцка фирма дошла в България за по-малко данъци и нагло отношение към българските служители.

До всички кандидати за работа-не си и помисляйте да ходите в тази фирма. Собственика, Пилоридис( грък разбира се) уволнява персонал на всеки 3-4 месеца или колкото изкараш без заплата и осигуровки. Осигуровките са на минимална работна заплата без разбира се да се внасят. Никакви привилегии,фирмена сигурност, уважение или условия на работа-компютрите са толкова стари и циклят,че абсолютно не може да се работи на тях .
Фирмата си сменя адреса всяка година за да се крие от постоянните проверки на даначните и инспекцията по труда, както и от безбройните съдия изпълнители. Не се и опитвайте да се връзвате на приказките на Пилоридис,че не можел да намери подходящ персонал. Страхотни хора с потенциал и образование си тръгнаха оттам след като разбраха ,че това е една пирамида и перачница за пари!!!!!!! Служителите и клиентите биват лъгани по най-брутален начин и изхвърляни без предупреждение.
Фирмата се занимава с фотоволтаици, но за съжаление желаещите клиенти остават само със сух договор в ръка,след като са платили хиляди евро.
Призовавам всички органи и институции да вземат мерки за да бъде най-сетне спрян този човек да произволства свободно в България.