Елфор /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 9 мнения

Билян Чакъров ц..анчето. Ха ха ха. Помня го от когато крадеше гуми. Сега бетонджия. Какво развитие.

Работя в конкурентна фирма над 5 годни. Намерих обява за търсене на ел-монтьор с нетна заплата 1350 лв. Реших да кандидатствам и останах изумен, когато видях лицето за контакт в обявата- Билян Чакъров.
Този индивид /от малцинствата/ с образование за тракторист се занимава с енергетика.Е това ми дойде в повече и просто реших да не кандидатствам.

Фирмата не е за млади хора с желание за развитие.
Вършат главно мръсната работа на електроразпределителните дружества- изкопна работа,бетониране,дърпане на кабели. Подходяща като временна работа за ниско квалифицирани хора.За началници по райони слагат хора от типа, дай на глупака малко власт и му гледай сеира'. За условия на работа и отношение към персонала, просто нямам думи.

На позицията домакин в офиса заплащането е мизерно за обема от работа, началника винаги е недоволен, често и извън работно време се остава за доставяне на инструменти и пазаруване.Склада на фирмата е пълен бардак и е с мишки, иначе в офиса условията са нормални.Колегите в офиса ще ви направят живота много отровен, като цяло работниците са разбрани и няма да ви създават проблеми.Като цяло стойте далеч от фирмата ако не искате да си загубите времето и здравето за нищо.

Мнение за фирмата?

ЗДРАВЕЙТЕ И АЗ РАБОТИХ В ТАЗИ ФИРМА ПРЕДИ 1ГОДИНА ПЪРВО ОСИГУРОВКАТА Е НА МИНИМАЛНАТА ЗАПЛАТА СЛЕД ТОВА РАБОТИХ ПЪРВИЯ МЕСЕЦ ИЗВАЖДАНЕ НА ТАБЛА СЛЕД ТОВА НОСЕНЕ НА БЕТОН ОБЩ РАБОТНИК ПРОСТО НИКАКВО РАЗВИТИЕ МНОГО СКАПАНА ФИРМА И ЕДИН МАЗЕН ШЕФ КОЙТО Е ОТВРАТИТЕЛЕН С ДВЕ ДУМИ СЪЖАЛЯВАМ ,ЧЕ СЪМ РАБОТИЛ 3 МЕСЕЦА ТАМ

Съжалявам, че почнах работа в тази фирма. Бяха обещани от 500 до 600лв заплата за длъжност Ел. Монтьор. От фирма Елфор ме накараха да си подновя квалификационната група за електробезопасност като фирмата не се наема да организира курсове на ново постъпили за това трябвало сами да си поемем разходите (около 40лв), лошо няма. След започване в фирмата разбрах, че там не им трябват електротехници, а общи работници първите дни помагах да се опъват кабели 70 квадрат, а на следващите дни ме пратиха да свалям стари бетонни стълбове, като чупехме основата с 6кг чук. По- старите работници не ти дават да пипах нищо отговорно, а други наблюдават дали стоиш и бездействаш и накрая докладват на шефа. За да ви харесат в тази фирма трябва да сте готови да си продадете здравето за 500-600 лв.- та даже и по малко защото ще ви осигуряват на 360лв.

В последната една година и половина  вьв фирмата се работеше под голямо напрежение.Доста често повече от 8 часа на ден което после не се отразяваше на заплатата по никакьв начин.Г-н Танев е много добьр оратор сьс изльчване на човек на когото може да се има доверие но това не кореспондира сьс нещата които е обещал и нещата които се случват после.     Когато даден обект е печеливш за работниците му по разценките по които работят той ги прави на надница а когато не е печеливш ги оставя да работят на разценки като оправданието му за ниските заплати е СЛАБАТА ОРГАНИЗАЦИЯ НА РАБОТА.Добре че фирмата разполага с един печеливш кадър който и позволява все още да е действаща иначе какво биха правили другите без него? АМИН!

Стойте по далече от тази фирма и Г-н Танев, не се връзвайте на гръмките обещания за 2000лв заплата. Организацията куца, първите два месеца няма да вземете заплати, а от третия месец вземаме по 8 лв надник на ден, това е направо смешно, а той все още пуска обяви, че търси хора. Не почвайте работа тук, каквото и да ви каже,аз страшно много съжалявам ,че започнах.