Радиана ООД /img/frontend/nomap.png"

Радиана ООД

Пепа, ако може дайте имейл, за да комуникираме. Мисля да започна работа там

Най-некоректния работодател.Работих при тях само 3 месеца ,два без никакъв договор и 28 с договор.Няма установено работно време ,нямаш право на почивка,болнични ,отпуск.Не плащат.Агресивни ,груби.

Бях на "интервю" в тази фирма - разговарях с шефчето,който се оказа изключително не учтив и груб.НЕ поздрави и не се представи ,което за мен е показателно !
Работи се на 6 дни работна седмица за 600 лева .До обед се приготвят поръчките и след това се разнасят по обектите с бусове.Няма регламентирано кой остава и кой ще е достачик...
Не беше спомената темата за работно време,което ми говори ,че това е излишен въпрос щом ти се дават пари !??!!
На мой въпрос на каква сума са осигуровките човек се чуди какво да ми отговори .И в крайна сметка каза,че осигуровките са според длъжността...Според мен или не се плащат осигуровки или са на минимална заплата/4 часа
Първите 3 дни са пробни ...!
Балъците са на свършване .драги работодатели!

Интересува ме каква е работата във фирмата.Има ли смисъл от работа там.Знам че дават мнохо добри пари 600 лв но колко часа се работи и дали ти взимат здравето не мога да разбера.Не може да няма някои които да е работил в Пловдив във Фирма Радияна ООД -Месо и Млечни Продукти.