ЕТ ЖОРО 2000 - Георги Михайлов /img/frontend/nomap.png"

ЕТ ЖОРО 2000 - Георги Михайлов

3 точки от 1 мнение

Ако решите да кандидатсвате за шофьор във тази фирма трябва да знете че първият месец ви удържат 50 процента от възнаграждението като гаранция че няма да избягате. Или казано за позицията която кандидатсвах беше за шофьор заплатата е 800 лева или първият месец ще вземете 400 лева. Като ги попитах защо ги удържат тези пари а те ми отговориха много често напускат шофьорите преди срока. Интервюто го провеждаха две момчетата като през цялото време си говореха по мобилните телефони ако се чудите защо напускат шофьорите работното време понякога започва 3-4 часът сутринта и не се знае кога ще завърши вечерта. Почива се когато шефът каже два дена във седмицата но трябва да гадаеш. Задълженита на шофьора са да кара цветя по градовете а като няма работа е общ работник или отива със буса и продава по пазарите като сергия. Нищо чудно че не се задържат шофьори и честата им смяна.