Балмакс /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 4 мнения

С една дума-ИЗМАМНИЦИ!
Водещото мото на г-н Балев:"Колкото аз мога да ти обещая-никой не може да ти даде".
Ще Ви свалят всички звесди от небето,но реално ще взимате 100-150лв на седмица.Ще Ви мотаят поне 2-3 седмици да работите без трудов договор...Няма да ви осигуряват на заплатата,която са ви обещали...Работно време според Кодекса-това са глупости...
А колко клиенти,фирми-доставчици и др са завлечени от тях-ще се убедите сами ако имате ГЛУПОСТТА да започнете работа там!

Въздух под налягане. Господин Балев - изключително некоректен човек. Работих за него в Балмакс за околко година. Постоянно бавеше заплатите, телефоните не спираха да звънят от разни фирми, които не можеха да си съберат плащанията от него. Голямо текучество на персонал. Много лъжи и обещания. Има един тесен кръг около него, хора които са се задържали за повече време по ред причини, но като цяло не става. Последна заплата - забравете, осигуровки - на минимален праг, социална политика - липсва, бонуси - никакви.
Не си губете времето дори да ходите н аинтервю.

Абсолютно некоректни собственик и управител. Типични измамници в бранша! Постоянно забавят договорените плащания и след като някои работник напусне му казват: Ще ти платиме, ама друг път! Раборих летният сезон за тях и видях много колеги завлечени като мен от тях.
Надявам се фирми като тази скоро да започнат да изчезват, защото нищо добро не чака бранша с такива като тях.
Имат още два ресторанта ''Карера'' в София и ''Ла Гондола" в Банско.

Абсолютно некоректно отношение както към настоящи така и към бивши работници.Неплащане на заплати,лошо отношение и подвеждане относно трудови правоотношения.От доста време вече съм бивш служител и все още не мога да си получа заработените от мен пари.СЪВЕТ : ИЗБЯГВАЙТЕ ВСЯКАКВИ ОТНОШЕНИЯ С ТАЗИ ФИРМА !!!